Kosmetika

Eveline BioDepil depilační krém 3min s Mangem 125 ml

Značka: EVELINE
  • Dopřejte své pokožce hebkost. Depilační krém s výtažky z manga pro suchou a citlivou pleť bezpečně odstraňuje nežádoucí chloupky bez poranění kůže.
95

O produktu: Eveline BioDepil depilační krém 3min s Mangem 125 ml

50092092

Úvod

Depilační krém rychle a bezpečně odstraňuje nežádoucí chloupky bez rizika poranění kůže. Mango extrakt, karite máslo a Monoi de Tahiti (květina Gardenia) obsažené v krému zaručují perfektní péči o pokožku při depilaci. 
Krém udržuje správnou úroveň hydratace pokožky až do 24 hodin po depilaci. Krém viditelně zpožďuje opětovný nárůst chloupků. Zanechává pokožku hebkou a jemnou. 
Doporučeno pro nohy, ruce, podpaží a oblast třísel. 

Použití: 
• rovnoměrně naneste na pokožku v oblasti, která má být ošetřena 
• Nechte na kůži po dobu 3-5 minut. 
• Použijte špachtli k odstranění krému z malé oblasti kůže. Pokud jdou chloupky snadno odstranit, pomocí špachtle odstraňte i zbytek krému. 
Odstraňujte proti směru růstu! 
Pokud nejdou chloupky ještě snadno odstranit, nechte krém na kůži déle, ne však více než 10 minut od začátku aplikace. Doba aplikace závisí na tloušťce chloupků. 
• Zbytky krému lze odstranit vlhkou houbičkou. 

Upozornění
Nikdy nepoužívejte krém na pořezanou, podrážděnou nebo sluncem spálenou pokožku! Nepoužívejte deodoranty a antiperspiranty do 24 hodin po odstranění chloupků. Vyvarujte se opalování. Zabraňte jakémukoliv kontaktu s očima, pokud se krém dostane do očí, omyjte je velkým množstvím vody a vyhledejte lékaře! 

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ!

Obsah balení: 125ml


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.