MANA Mark 6 Drink Choco plnohodnotné jídlo 12x330 ml

Potraviny a nápoje

Značka: MANA
Nutričně vyvážené jídlo ve formě nápoje s vysokým obsahem bílkovin, s vitaminy a minerálními látkami.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50120853

Funkční jídlo, které šetří Váš čas. Vyzkoušejte rostlinou funkční stravu od českého výrobce Mana. MANA Mark 6 Drink Choco je nutričně vyvážené jídlo ve formě nápoje. Kvalitní ingredience, komplexní sacharidy a hodnotné tuky rychle zasytí, nastartují organismus a dodají tělu vše, co potřebuje. Mana je vyvážený a nutričně kompletní pokrm s vitaminy, minerály a 21 g bílkovin v jedné porci. MANA Mark 6 Drink je praktické řešení Vašeho stravování, když není času nazbyt: na cestách, v kanceláři i při sportu. Můžete jím nahradit jedno nebo dvě jídla za den, ale i celodenní stravovací režim a mít tak kalorie dokonale pod kontrolou. Nejnovější receptura pod označením Mark 6 je výživově ještě pestřejší, s rozmanitějšími nutrienty než předchozí verze. Obsahuje 8 druhů rostlinných vláknin (ovesná vláknina, sojová vláknina, celulóza, inulin, mrkvová vláknina, konopná vláknina, hrachová vláknina a vláknina ze sladkovodní řasy). Vhodné pro vegany. Vysoký obsah proteinů.

Hlavní vlastnosti:

  • výživově kompletní pokrm
  • vysoký obsah bílkovin ze 6 různých zdrojů
  • komplexní sacharidy s nízkým glykemickým indexem GI 29
  • obsahuje bohatou směs nenasycených rostlinných tuků
  • obsahuje 38 vitamínů a minerálů
  • obsahuje 8 různých typů vlákniny
  • 100% rostlinný produkt

Složení

Pitná voda, proteiny (izolovaná sójová a hrachová bílkovina, ovesný, konopný, rýžový a řasový protein), maltodextrin, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, ovesná vláknina, isomaltulosa***, inulin, mrkvová vláknina, rostlinné oleje (řepkový olej, olej z mikrořas Schizochytrium sp., za studena lisovaný kokosový olej, slunečnicový olej, ovesný olej, za studena lisovaný lněný olej, vitamin E, vitamin K1), emulgátor (sójový lecitin, celulosa, celulosová guma), vitaminy a minerální látky (chlorid sodný, citronan draselný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, mléčnan hořečnatý, glukonan zinečnatý, jodičnan draselný, vitamin A, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, biotin, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, vitamin D2), sladidlo (sukralosa), aroma.

Použití

Doporučené dávkování vychází z referenčních hodnot energetického příjmu pro dospělé osoby, konkrétní dávkování tedy doporučujeme nastavit z hlediska potřeb konkrétního zákazníka. Manou je možné nahradit jedno či dvě jídla denně, ale i celý stravovací režim.

O značce

Česká výzkumná a výrobní společnost Mana se specializuje na výrobu alternativních, nutričně kompletních rostlinných potravin již od roku 2014. Firma při veškerém vývoji produktů klade od začátku velký ohled na udržitelnou produkci plodin a šetrnost k planetě. Firma začínala ve skromných podmínkách a s domácí výrobou, během několika let se ale rychle dokázala vypracovat v jednoho z evropských lídrů s alternativními potravinami z rostlin. Své výrobky nyní prodává do celého světa. V současnosti vyrábí tři alternativní potraviny: jídlo ve formě prášku k rozpuštění ve vodě, jídlo ve formě hotového nápoje-drinku a nejnověji také kompletně rostlinnou alternativu k hovězímu masu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.