Doplněk stravy

Natural Medicaments Yucca Premium 60 kapslí

Natural Medicaments Yucca Premium 60 kapslí obsahuje prášek z rostliny Yucca shidigera. Yucca odstraňuje škodliviny z těla, detoxikuje. Vhodné pro vegany.

Velikost balení
189

Cena za 1 kus: 3,15 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: Natural Medicaments Yucca Premium 60 kapslí

50088114

Úvod

Doplněk stravy s extraktem z yuccy pro detoxikaci organizmu. Natural Medicaments Yucca Premium 60 kapslí obsahuje prášek z rostliny Yucca shidigera. Tato stálezelená palma se vyskytuje v pouštích Severní a Jižní Ameriky. Yucca odstraňuje škodliviny z těla, detoxikuje. Yucca obsahuje saponin, který se v lidském organismu mění na neškodný sapogenin. Ten se chová jako přírodní mýdlo, které čistí následky stravovacích zlozvyků současné generace. Produkt je vhodný pro vegetariány a vegany.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje prášek z dužiny yuccy
  • yucca podporuje detoxikaci organizmu
  • vhodné pro vegetariány a vegany

Dávkování

Dospělí užívají 1-2 kapsle denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Složení v 1 kapsli: Yucca (Yucca schidigera extrakt, ekvivalent 500 mg prášku z dužniny Yucca shidigera, 10:1) 50 mg, mikrokrystalická celulóza (nosič), rostlinná kapsle.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 12 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.