Yucca (5)

Seřadit podle
Yucca obsahuje saponin, který se v lidském organismu mění na neškodný sapogenin
Yucca odstraňuje škodliviny z těla a přispívá k detoxikaci.
Yucca pomáhá odstraňovat z těla škodliviny a detoxikovat organizmus.
VitaHarmony Yucca 500mg je doplněk stravy obsahující extrakt z rostliny Yucca schidigera, který přispívá k detoxikaci organismu.
Kombinace rostlin s chlorellou, která podporuje trávení i funkci jater.
Yucca

Yucca

Yucca patří mezi superpotraviny doporučované zejména při detoxikaci organismu a očistě těla. Extrakt z yuccy pomáhá odstraňovat škodliviny z těla, detoxikuje organismus a podporuje jeho přirozenou vitalitu.

Co je to yucca?

Yucca (česky juka, lat. Yucca schidigera) je palma původem z jihu USA, Mexika a  Jižní Ameriky. Jejího pozitivního vlivu na lidský organismus využívali v tradičním léčitelství jihoameričtí indiáni. Yucca se pěstuje i jako okrasná rostlina. Historicky se využívala také vlákna z jejích listů k výrobě nití, provazů či obuvi.

Co obsahuje yucca?

Extrakt z rostliny Yucca je ceněn především pro vysoký obsah saponinů, které mají očistné účinky. Z dalších důležitých aktivních složek lze zmínit zelené barvivo chlorofyl a známý antioxidant resveratrol. Látky obsažené v yucce podporují pročišťování organismu od toxických látek. Yucca působí také jako prebiotikum.

Yucca v e-shopu Dr.Max

Pokud jste se rozhodli užívat extrakt z yuccy, pak můžete zvolit formu kapslí nebo prášku. Práškovou formu, např. Naturalis Yukka, lze smíchat s vodou nebo oblíbeným nápojem, přidat do smoothie či (rostlinného) mléka. Zajímavá je též kombinace yuccy s cordycepsem a chlorelou, která přispívá k dobrému trávení a funkci jater. Je-li vám bližší forma kapslí, pak vyzkoušejte např. Naturalis Medicaments Yucca Premium nebo VitaHarmony Yucca 500 mg.