Sensodyne

Řadit
Filtry výpisu
Sensodyne Pronamel zubní pasta 75 ml

zubní pasta 75 ml

Dentální hygiena

Pomáhá chránit zubní sklovinu před působením kyselin obsažených v potravinách a nápojích

Sensodyne Rapid Relief zubní pasta 75 ml

zubní pasta 75 ml

Zdravotnické prostředky

SENSODYNE RAPID RELIEF přináší úlevu od bolesti citlivých zubů do 60 sekund. Rychlá úleva, dlouhotrvající ochrana zubů.

Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta 50 ml

zubní pasta 50 ml

Dentální hygiena

Dětská zubní pasta pomáhá chránit sklovinu před působením kyselin obsažených v potravinách a nápojích.

Sensodyne Rapid Extra Fresh zubní pasta 75 ml

zubní pasta 75 ml

Zdravotnické prostředky

Sensodyne Rapid Extra Fresh – inovativní zubní pasta s fluoridem, která poskytuje rychlou úlevu od bolesti a dlouhotrvající ochranu citlivých zubů.

Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml

zubní pasta 75 ml

Dentální hygiena

Zubní pasta má bělící účinek a pomáhá chránit z. sklovinu před působením kyselin obsažených v potravinách a nápojích

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta 75 ml

zubní pasta 75 ml

Dentální hygiena

Sensodyne Extra Whitening – zubní pasta s bělícím účinkem. Obsahuje fluorid pro každodenní ochranu a posílení zubní skloviny. Ulevuje od bolesti citlivých zubů.

Citlivé zuby mohou mnohdy způsobit svému majiteli peklo. Velmi studené nebo naopak horké nápoje či jídla podráždí zuby i dásně a způsobují nepříjemný pocit či dokonce bolest. Proto je potřeba správné hygieně dutiny ústní věnovat zvýšenou pozornost. Vsaďte na osvědčenou značku a pořiďte si k péči o citlivé zuby výrobky značky SENSODYNE. Jde o předního výrobce zubních past, kartáčů, ústních vod či zubních nití. V jedné značce tak najdete všechny potřebné produkty k šetrnému, leč účinnému čištění zubů, které nenamáhá dásně a pomáhá posilovat zubní sklovinu.

Zubní pasty SENSODYNE využijete pro rychlou úlevu od bolesti, k bělení citlivých zubů i k ochraně zubní skloviny. Vyberte si z široké nabídky produktů ten, který se hodí právě vám. V kombinaci s ústní vodou si zajistíte svěží dech a ochranu zubní skloviny po celý den. Zubní nit vám pomůže vyčistit i větší mezizubní prostory, jelikož při kontaktu s vlhkostí nabobtnává. Není ostrá a nedráždí proto dásně. Zubní kartáčky SENSODYNE jsou šetrné i k odhaleným zubním krčkům a zakulacená vlákna bezbolestně, leč účinně odstraňují plak, takže se výrazně snižuje riziko vzniku zubního kamene či kazu.