Sensodyne Repair & Protect zubní pasta 75 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: SENSODYNE
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta přináší kinicky ověřenou úlevu od bolesti citlivých zubů a jejich každodenní ochranu.
Akce 2 + 1 Při nákupu 2 kusů tohoto produktu získáte třetí kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
119

O produktu

50063935

Sensodyne Repair & Protect je revoluční zubní pasta, která dokáže opravit oslabená místa na zubech. Využívá vyspělou technologii NovaMin®, která vyhledá a opraví místa, odkud někdy vystřeluje ostrá, bodavá bolest. Pomáhá předcházet vzniku zubního kazu a díky mentolové příchuti v ústech zanechá pocit čistoty a svěžesti.

Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta 75 ml8

Revoluční složka NovaMin® opraví poškozená místa na zubech

Sensodyne Repair & Protect má unikátní složení s klinicky prověřeným NovaMinem®, technologií založenou na vysokých koncentrací vápníku, která pomáhá opravit citlivá místa pomocí přirozených stavebních složek zubů. NovaMin® začne při kontaktu se slinami uvolňovat vápník a fosfor. Jejich ionty vytvoří ochrannou vrstvu minerálů, která překryje a chrání citlivá místa na zubech. Při používání 2 x denně pomáhá zubní pasta Sensodyne Repair & Protect dlouhodobě opravit, posílit a chránit vaše zuby. 

Hlavní vlastnosti:

  • zubní pasta pro citlivé zuby
  • dokáže opravit oslabená místa na zubech
  • svěží mátová příchuť

Složení

NovaMin (fosfosilikát sodno-vápenatý), fluorid sodný.

INCI: Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Calcium Sodium Phosphosilicate (NOVAMIN), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, Titanium Dioxide, Carbomer, Silica, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Limonene. Obsahuje fluorid sodný 0,315% w/w (1450 ppm F).

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 1639.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.