Doktor Sirup kalciový Piňa Colada 200 ml

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

179 ušetříte 37 Kč

Původní cena 216 Kč, sleva 17%

Cena za 100 ml: 90 Kč

O produktu

Kalciový sirup s vitaminy D3, K2 a C pro správný růst a při zvýšené zátěži organismu. Přípravek Doktor Sirup kalciový obsahuje mikronizovaný vápník Lipocal (ve formě tricalciumfosfátu s lecitinem) s vysokou biologickou dostupností, přírodní vitamin K2, vitamin D3 a vitamin C.

Vápník a vitamin D3 jsou potřebné k udržení zdravých kostí a zubů a pro správnou funkci svalů. Vitamin D3 pomáhá správnému využití vápníku a udržení jeho správné hladiny v krvi. Spolu s vitaminem C přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin K2 spolu s vápníkem příznivě ovlivňují srážlivost krve. Kalciový sirup s příchutí Piňa Colada pro celou rodinu je vhodný na každodenní užívání.

Dávkování

Děti s hmotností 15-22 kg užívají 1 lžičku (5 ml) denně, děti s hmotností 22-44 kg užívají 1 lžíci (10 ml) denně a dospělí 2 lžíce (20 ml) denně.

Složení

Glukozovo-fruktozový sirup, čištěná voda, přírodní karmínové barvivo, přirozeně identická aromata, sorbát draselný, konzervační látka proti vápníku (Lipocal ™ - trikalcium fosfát, lecitin; 60 mg), vitamin C (kyselina askorbová, 30 mg), vitamin K2 12,5 µg, vitamin D3 1,25 µg v 5 ml.

Upozornění

Vápník se v přípravku přirozeně usazuje, přípravek je potřebné před použitím důkladně protřepat. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Užívání během těhotenství nebo kojení konzultujte s lékařem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepoužívejte v případě známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.