Elektronika

Truelife AIR Purifier P3 WiFi čistička vzduchu

Značka: TRUELIFE
Produktová řada: AIR
5.0

Truelife AIR Purifier P3 WiFi je čistička vzduchu s UV lampou a ionizátorem a možností propojení s mobilní aplikací. je vhodná do místnosti o velikosti 12-18 m2.

*Při nákupu nad 1999 Kč sleva 20 % *Při nákupu produktů značky Truelife v minimální hodnotě 1999 Kč vč. DPH získáte slevu 20 %. Akce platí do 29. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob.
1 999

O produktu: Truelife AIR Purifier P3 WiFi čistička vzduchu

50131447

Úvod

Čistička vzduchu s UV lampou a ionizátorem a možností propojení s mobilní aplikací. Truelife AIR Purifier P3 WiFi je vhodná do místnosti o velikosti 12-18 m2 a pročistí až 120 m3 vzduchu za hodinu, poradí si s nejrozšířenějšími alergeny a celkově zlepší kvalitu vzduchu ve Vaší domácnosti. Výhodou přístroje je nízká hlučnost i nízká hmotnost, a díky tomu jej můžete bez problémů přenášet.

Truelife AIR Purifier P3 WiFi čistička vzduchu8xx

Čistá domácnost díky 4násobné filtraci

4násobný filtrační systém odstraňuje ze vzduchu prach, pyl, zvířecí alergeny, spory plísní, bakterie i viry od velikosti 0,3 mikrometrů. Filtrace, která zahrnuje anti-bakteriální filtr, HEPA filtr, uhlíkový filtr, katalytický filtr ve spojení s UV světlem a ionizací vzduchu zredukuje až 99,9 % polétavého prachu a vyčistí 93,5 % těkavých organických látek. Nejrozšířenější alergeny jsou tak ze vzduchu odstraněny. Filtr je vyměnitelný a čistička sama rozpozná, kdy je čas filtr vyměnit.

Indikace kvality vzduchu a automatické čištění

Díky prachovému senzoru a automatické detekci nečistot nemusíte trávit tolik času úklidem. Indikátor kvality vzduchu se zapne při spuštění čističky, vyhodnotí počet volných částic v ovzduší a kvalitu okolního vzduchu a následně automaticky přizpůsobí režim čištění.

UV lampa a ionizátor

Čistička je vybavena UV lampou, která uvolňuje 200 ~ 275 nm krátkovlnné ultrafialové záření. Díky technologii UVCAir® pomáhá efektivně ničit mikroby a celkově tak zlepšuje kvalitu ovzduší ve Vaší domácnosti. Zabudovaná technologie IonTrue® obohacuje vzduch o záporné ionty a zbavuje jej prachových částic. Nejvyšší koncentrace záporných iontů ve vzduchu nacházíme v přírodě – v lese, poblíž vodních toků – proto se venku cítíme výrazně lépe než v uzavřených budovách. Dostatek záporných iontů ve vzduchu má pozitivní dopad na naši psychiku i soustředění.

Chytré ovládání, snadná manipulace, nízká hlučnost

Ovládání čističky vzduchu je jednoduché a intuitivní pomocí ikon na dotykového displeji. Pokud využijete připojení přes mobilní aplikaci, můžete přístroj ovládat prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu. V automatickém režimu čistička sama pomocí příslušného senzoru měří kvalitu vzduchu a zvolí optimální rychlost proudění. Při zvýšení znečištění zvýší automaticky výkon. Přístroj je vybaven časovačem, který lze nastavit až na 8 hodin, po uplynutí nastaveného času se automaticky vypne. Při nastavení nočního režimu, ventilátor pracuje na nízkou rychlost a všechna světla jsou vypnuta, takže Vás ve spánku nebude rušit.

Truelife AIR Purifier P3 WiFi čistička vzduchu8x

Chytrá domácnost

Čističku lze připojit k WiFi a ovládat prostřednictvím mobilní aplikace. Další možností je spárování a ovládání pomocí Google Home nebo Apple HomeKit.

Hlavní vlastnosti:

 • kapacita 120 m3 vzduchu za hodinu
 • vhodné pro místnosti 12-18 m2
 • HEPA13 filtr s 99,9 % účinností zachytí částečky kouře, pyl, zvířecí alergeny, spory plísní, ale i bakterie, viry od velikosti 0,3 μm
 • filtr s aktivním uhlíkovou složkou pomáhá omezit nežádoucí pachy z domácích zvířat, kouře, výparů z vaření a odstraňuje různé nebezpečné plyny
 • čističku lze připojit k WiFi a ovládat pomocí mobilní aplikace
 • přehledný dotykový displej
 • barevný indikátor kvality vzduchu
 • automatická detekce nečistot
 • automatické čištění
 • časovač
 • noční režim
 • dětský bezpečnostní zámek
 • indikátor výměny filtru
 • nízká spotřeba energie 30 W
 • hmotnost 3 kg
 • čistý design v bílé barvě

Truelife AIR Purifier P3 WiFi čistička vzduchu8xxx


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.