Remescar

Řadit
Filtry výpisu
Remescar Pokleslá víčka krém 8 ml

krém 8 ml

Kosmetika

Okamžitě pozvedne pokleslá víčka. Dodá výrazně mladší vzhled bez složitých operací.

 • Akce -25%
599 Kč 799 Kč
Remescar Váčky a kruhy pod očima krém 8 ml

krém 8 ml

Kosmetika

Efektivně a okamžitě eliminuje opuchlé oční váčky a tmavé kruhy pod očima do 2 minut po nanesení.

  799 Kč
  Remescar Metličkové žilky krém 50 ml

  krém 50 ml

  Zdravotnické prostředky

  Remescar metličkové žilky je inovativní krém určený k ošetření malých krevních cévek nacházejících se v blízkosti povrchu kůže a vytvářející fialové, modré či červené mapy na pokožce (metličkové žilky).

   799 Kč

   Ukažte atraktivní sebevědomí. Základem příjemného pocitu ohledně svého těla je nejen účes, líčení či oblečení, ale také pokožka. Pokud se vám často tvoří kruhy pod očima nebo metličkové žilky, projeví se to na vašem vystupování, protože vy o nedostatcích kůže víte, i když ostatní by si jich ani nevšimli.

   Společnost REMESCAR proto speciálně pro ženy i muže s těmito problémy vytvořila produkty, které vám pomůžou navrátit zpět skvělý pocit a sebevědomí. Neukazujte nikomu, že jste v noci měli jen pár hodin spánku. Zamezte váčkům a kruhům pod očima využitím klinicky testovaného krému. Jeho pravidelnou aplikací snížíte jejich výskyt až o 75 %, přičemž výsledky uvidíte ihned po prvním použití.

   Pro krásné nohy bez žilek vyzkoušejte zdravotnický prostředek REMESCAR, který zamezí viditelnosti fialových, modrých i červených žilkových map na vašich nohou. Krém vytvoří na pokožce dlouhodobě ochranný a prodyšný film, který snižuje zarudnutí a posiluje kůži. Ve směsi jsou obsaženy krystaly s mikročočkami, které zajišťují krásný a svěží vzhled pokožky.

   Remescar metličkové žilky krém je zdravotnický prostředek. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci!