Remescar Metličkové žilky 40 g

Kosmetika

Značka: REMESCAR
4.0
Remescar Metličkové žilky 40 g je inovativní krém na povrchová zabarvení, viditelných a strukturálních nedokonalostí pokožky. Zpevňuje pokožku a opticky zlepšuje její povrch.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
559 ušetříte 140 Kč

Původní cena 699 Kč sleva 20%

O produktu

50129419

Také Vás trápí metličkové žilky? Vyzkoušejte Remescar, který je speciálně určen na tento kosmetický problém. Remescar Metličkové žilky 40 g je inovativní krém na povrchová zabarvení, viditelných a strukturálních nedokonalostí pokožky a k prevenci jejich vzniku. Krém je určený k aplikaci na nohy, břicho i obličej.

Jak Remescar Metličkové žilky působí?

Principem účinku je vytvoření dlouhotrvajícího prodyšného filmu nad postiženou pokožkou a tím dochází ke zlepšení jejích vzhledu. Tato tenká bariéra má několik aktivních vlastností. Chrání pokožku před toxickými látkami, a před poškozením cév jimi způsobených. Obsažené fosfolipidy umožňují výborné vstřebání do lipidové bariéry pokožky. Vrstva krému pokožku chrání a poskytuje jí strukturální podporu, která brání vzniku nových cévek a snižuje zarudnutí. Díky těmto vlastnostem krém zpevňuje pokožku a opticky zlepšuje její povrch.

Výsledek:

  • snižuje výskyt metličkových žilek
  • zpevňuje pokožku a opticky zlepšuje její povrch
  • okamžitý viditelný efekt

Nezávislá klinická studie prokázala okamžité snížení zarudnutí metličkových žilek po pouhé jedné aplikaci. Kromě okamžitého efektu studie prokázala také významné snížení při dlouhodobém používání až o 51 %.


Použití

Remescar metličkové žilky používejte 2x denně po dobu 2 až 3 měsíců. Po použití přípravku vyčkejte několik minut, dokud se zcela nevstřebá. V opačném případě může způsobit skvrny na oblečení.

Upozornění

Remescar metličkové žilky není vhodný pro děti.

O značce

Výrobky Remescar nabízejí řešení pro specifické kožní problémy a poskytují pokožce péči proti jejímu stárnutí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.