Remescar

  (3)

Základem příjemného pocitu ohledně svého těla je nejen účes, líčení či oblečení, ale také pokožka. Pokud se vám často tvoří kruhy pod očima nebo metličkové žilky, projeví se to na vašem vystupování, protože vy o nedostatcích kůže víte. Společnost Remescar proto speciálně pro ženy i muže s těmito problémy vytvořila produkty, které vám mohou pomoci navrátit zpět skvělý pocit a sebevědomí.

Seřadit podle
 • 5.0
  (2)
  Okamžitě a efektivně působí na jemnou pokožku očního okolí.
 • 4.0
  (2)
  Snižuje zarudnutí, zpevňuje pokožku a opticky zlepšuje její povrch.
 • 5.0
  (1)
  Okamžitě aktivuje, pozvedne a zpevní jemnou pokožku horních víček.

  Ukažte atraktivní sebevědomí. Základem příjemného pocitu ohledně svého těla je nejen účes, líčení či oblečení, ale také pokožka. Pokud se vám často tvoří kruhy pod očima nebo metličkové žilky, projeví se to na vašem vystupování, protože vy o nedostatcích kůže víte, i když ostatní by si jich ani nevšimli.

  Společnost Remescar proto speciálně pro ženy i muže s těmito problémy vytvořila produkty, které vám pomůžou navrátit zpět skvělý pocit a sebevědomí. Neukazujte nikomu, že jste v noci měli jen pár hodin spánku. Zamezte váčkům a kruhům pod očima využitím klinicky testovaného krému. Jeho pravidelnou aplikací snížíte jejich výskyt až o 75 %, přičemž výsledky uvidíte ihned po prvním použití.

  Pro krásné nohy bez žilek vyzkoušejte zdravotnický prostředek Remescar, který zamezí viditelnosti fialových, modrých i červených žilkových map na vašich nohou. Krém vytvoří na pokožce dlouhodobě ochranný a prodyšný film, který snižuje zarudnutí a posiluje kůži. Ve směsi jsou obsaženy krystaly s mikročočkami, které zajišťují krásný a svěží vzhled pokožky.

  Remescar metličkové žilky krém je zdravotnický prostředek. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci!