Remescar Pokleslá víčka krém 8 ml

50107677

Kosmetika

Skladem na e-shopu

599

Cena za 100 ml: 7488 Kč

O produktu

Unikátní přípravek pro okamžité a účinné řešení pokleslých víček. Stačí používat jednou denně. Inovativní složení Remescar krému kůži zjemňuje a zpevňuje již do 5 minut po aplikaci. S přibývajícím věkem kůže okolo očí ochabuje a ztrácí pružnost. Krém na pokleslá víčka Remescar okamžitě aktivuje, pozvedne a zpevní citlivou kůži horních víček pomocí jedinečné kombinace kapaliny na bázi sezamového oleje, fytoaktivního molekulárního komplexu a obohacených mořských mikročástic. Díky používání krému Remescar na pokleslá víčka budou vaše oči vypadat doširoka otevřené, jejich okolí bude pevnější a budete mít výrazně mladší vzhled.

Použití:

Jemně omyjte a osušte obličej. Na špičku prstu vymáčkněte malé množství krému (velikosti rýžového zrna) a mněte mezi ukazováčky, dokud nezprůhlední (5-10 vteřin). Ujistěte se, že máte mezi prsty dostatek krému. Pokud mezi prsty produkt necítíte, znovu množství doplňte. Tento krok je pro správné působení krému zásadní! Špičkou prstu naneste krém přímo do záhybu horního víčka a podél něj směrem od vnitřního koutku k vnějšímu. Po zahřátí na vaši tělesnou teplotu se krém dál rozšíří. Abyste dosáhli skutečně výrazných výsledků, nehýbejte 3-4 minuty po nanesení obličejem ani svaly, dokud krém nezaschne (ovívání může proces urychlit).

Krém používejte 1x denně, ne déle než 4 týdny. Doporučujeme nechat pokožku po soustavném užívání po dobu 4 týdnů pár dní (4-5) odpočinout.

Složení:

Aqua, Glycerin, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Sodium Silicate, Acrylates Copolymer, Meadowfoam Estolide, Phenoxyethanol, Albizia Julibrissin Bark Extract, Maris Aqua, PEG-75 Shea Butter Glycerides, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, VP/Polycarbamyl Polyglycol Ester, Hydrolyzed Sesame Protein PG-Propyl Methylsilanediol, Hydrolyzed Algin, Sucrose, Sodium Benzoate, Darutoside, CI 16035, CI 19140.

Upozornění:

Pouze pro vnější použití. Používejte podle návodu. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám. Nedoporučuje se dětem mladším 16 let. Zabraňte kontaktu se sliznicí a očima. V případě, že se přípravek dostane do očí, důkladně jej vypláchněte vodou. Vyhněte se nadměrnému vystavení slunci.
Pocítíte-li podráždění nebo senzibilizaci (zarudnutí, bolest apod.), přestaňte výrobek používat a v případě, že příznaky nezmizí do 48 hodin, kontaktujte svého ošetřujícího lékaře. Nepoužívejte v případě alergie na některou ze složek přípravku. Nepoužívejte na poškozenou pokožku (např. otevřené nebo zanícené rány, popáleniny třetího stupně, akné, ekzém). Nanášejte pouze na zdravou pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Parametry
Značka Remescar
Typ pleti Pro všechny typy pleti
Forma Krém
EAN 5425012532748