Potraviny a nápoje

SimplyMix Koktejl kompletní jídlo 1380 g

Značka: SIMPLYMIX

SimplyMix Koktejl je nutričně vyvážené a kompletní jídlo s vysokým obsahem proteinů, obohacené ashwagandhou a macou. Chutná, zasytí, a navíc dodá vitaminy a minerály.

569

Cena za 1 kg: 412,32 Kč

Doprava zdarma

O produktu: SimplyMix Koktejl kompletní jídlo 1380 g

50140211

Úvod

SimplyMix Koktejl je nutričně vyvážené a kompletní jídlo s vysokým obsahem proteinů, obohacené ashwagandhou a macou. Koktejl, který připravíte během chvilky, báječně chutná a zasytí, a navíc dodá vitaminy a minerální látky, které přispívají ke snížení únavy a vyčerpání *. Maka je rostlina, která působí pozitivně na fyzické i duševní zdraví, ashwagandha podporuje vitalitu a energii, pomáhá lépe se vyrovnávat se stresem.

SimplyMix Koktejl

  • nutričně vyvážené kompletní jídlo
  • zdroj vitamínů a minerálních látek
  • s ashwagandhou a macou
  • vysoký obsah bílkovin
  • obsahuje vlákninu
  • neobsahuje laktózu
  • vhodné pro vegany

Složení

Ovesná mouka bezlepková, maltodextrin, sójový proteinový izolát, řepkový olej, isomaltulosa*, rozpustná kukuřičná vláknina, slunečnicový olej, maca, bio ashwagandha, ovesné beta-glukany bezlepkové, jablečná vláknina, směs vitaminů a minerálních látek: draslík (citrát draselný, chlorid draselný), vápník (fosforečnan vápenatý), fosfor (fosforečnan vápenatý), hořčík (oxid hořečnatý), vitamin C (kyselina L-askorbová), vitamin B3 (nikotinamid), železo (fumaran železnatý), vitamin E (D-alfa-tokoferyl-acetát), zinek (citronan zinečnatý), vitamin B5 (D-pantothenan vápenatý), mangan (glukonan manganitý), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamin B1 (thiamin mononitrát), měď (glukonan měďnatý), vitamin A (retinol-acetát), vitamin B9 (kyselina pteroylglutamová), jód (jodičnan draselný), vitamin K (fylochinon), selen (seleničitan sodný), vitamin H (D-biotin), chrom (chlorid chromitý), vitamin D (cholekalciferol), vitamin B12 (hydroxykobalamin), protispékavá látka: oxid křemičitý. *Isomaltulosa je zdrojem glukosy a fruktosy. Alergeny: sója, sušené mléko. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.


Použití

Odměřte 300 ml vody + 92 g směsi a rozmixujte nebo roztřepejte v shakeru. K dochucení koktejlu si vyberte z příchutí SimplyMix. Příchuť není součástí balení.

* Vitamin C, vitamin B6, hořčík a železo přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.