Proteinové nápoje

  (25)
Seřadit podle
Proteinové nápoje

Proteinové nápoje

Ketodieta je nízkosacharidová dieta se zvýšeným podílem bílkovin. Nedílnou součástí ketodiety jsou proteinové nápoje a smoothie proteinové smoothie nebo shake poslouží jako rychlá snídaně nebo svačina. Samozřejmostí je snížený obsah sacharidů a tuků a vysoký podíl kvalitních bílkovin, zpravidla kombinace živočišných a rostlinných, díky nimž vás nápoj dokonale zasytí. Proteinový nápoj si snadno připravíte smícháním prášku s vodou.

Při ketodietě je důležitý také pitný režim měli byste vypít alespoň 2 litry vody denně. Pokud vám samotná voda nevyhovuje, pak je k dispozici low carb sirup. Dr. Max přináší proteinové nápoje od specialistů na ketodietu KetoDiet a KetoLife.  

Proteinový nápoj můžete konzumovat v rámci dietního programu (v tom případě sledujte, od kterého kroku je vhodný), ale i po jeho ukončení. Proteinové nápoje jsou dobrou volbou pro všechny, kdo potřebují v jídelníčku navýšit podíl bílkovin, např. pro sportovce nebo lidi v rekonvalescenci. Často jsou navíc obohaceny o celou řadu vitaminů a minerálů. Vybírat můžete z mnoha příchutí mezi našimi zákazníky vítězí banánová a čokoládová. Proteinové nápoje můžete zakoupit v balení po jednotlivých sáčcích anebo větší cenově výhodné balení s odměrkou. Proteinový prášek můžete použít i při pečení k oslazení pečiva nebo pro navýšení množství bílkovin ve vašem keto moučníku.