Keto dieta a proteinové diety

  (172)
Seřadit podle
Keto dieta a proteinové diety

Keto dieta a proteinové diety

Ketodieta, proteinová dieta, ketonová dieta, ketogenní dieta, bílkovinná nebo bílkovinová dieta pod všemi uvedenými názvy se skrývá totéž, a sice nízkosacharidová dieta se zvýšeným podílem bílkovin. Ketodieta je vhodná pro ženy i pro muže. Díky stoupající popularitě se sortiment pokrmů a nápojů stále rozšiřuje, a tak v rámci proteinové diety můžete ochutnat plejádu výrobků, na které jste byli zvyklí před jejím započetím. Díky široké nabídce příchutí navíc pro vás nebude hubnutí nudné a stereotypní. Na našem webu nabízíme proteinové omelety, polévky, smoothie, těstoviny, tyčinky, low carb chleba, placky, tortilla chipsy nebo snídaňové kaše záleží jen na vašich preferencích. Výhodou těchto produktů je balení po jednotlivých porcích, takže si můžete keto potraviny vzít kamkoliv s sebou. 

Zbavte se nadbytečných kilogramů s populární ketodietou v nabídce e-shopu Dr. Max najdete zvýhodněné dietní balíčky od specialistů na ketodietu KetoDiet a KetoLife

Své oblíbené low carb potraviny s vysokým podílem bílkovin si můžete samozřejmě ponechat na jídelníčku i po dosažení požadované tělesné hmotnosti. Část produktů je navíc vhodná vhodné pro vegany i vegetariány, pro vegany například proteinové jemné müsli, pro vegetariány pak nízkosacharidové těstoviny rissoni i spaghetti, proteinový chléb s mrkví, proteinový chléb s mandlemi, proteinové kaše, proteinový mugcake nebo proteinové palačinky s ovesnými vločkami.