Keto dieta a proteinové diety (68)

Seřadit podle
Keto dieta a proteinové diety

Keto dieta a proteinové diety

Ketodieta, proteinová dieta, ketonová dieta, ketogenní dieta, bílkovinná nebo bílkovinová dieta – pod všemi uvedenými názvy se skrývá totéž, a sice nízkosacharidová dieta se zvýšeným podílem bílkovin. Ketodieta je vhodná pro ženy i pro muže. Díky stoupající popularitě se sortiment pokrmů a nápojů stále rozšiřuje, a tak v rámci proteinové diety můžete ochutnat plejádu výrobků, na které jste byli zvyklí před jejím započetím. Díky široké nabídce příchutí navíc pro vás nebude hubnutí nudné a stereotypní. Na našem webu nabízíme proteinové omelety, polévky, smoothie, těstoviny, tyčinky, low carb chleba, placky, tortilla chipsy nebo snídaňové kaše – záleží jen na vašich preferencích. Výhodou těchto produktů je balení po jednotlivých porcích, takže si můžete keto potraviny vzít kamkoliv s sebou. 

Zbavte se nadbytečných kilogramů s populární ketodietou – v nabídce e-shopu Dr.Max najdete zvýhodněné dietní balíčky od specialistů na ketodietu – KetoDiet a KetoLife

Své oblíbené low carb potraviny s vysokým podílem bílkovin si můžete samozřejmě ponechat na jídelníčku i po dosažení požadované tělesné hmotnosti. Část produktů je navíc vhodná vhodné pro vegany i vegetariány, pro vegany například proteinové jemné müsli, pro vegetariány pak nízkosacharidové těstoviny rissoni i spaghetti, proteinový chléb s mrkví, proteinový chléb s mandlemi, proteinové kaše, proteinový mugcake nebo proteinové palačinky s ovesnými vločkami.