Biopron Forte box 10x10 tablet

Doplněk stravy

Skladem u dodavatele

1150

Cena za 100 g: 5000 Kč

O produktu

Speciální kombinace probiotických bakterií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasinek Saccharomyces boulardii doplněná o prebiotické fruktooligosacharidy.

Biopron Forte je vhodný

  • k doplnění střevní mikroflóry při / po prodělaném průjmu
  • při změně stravovacích návyků a konzumaci rizikových potravin, např. při cestování

Přípravek mohou užívat dospělí a děti již od 6 měsíců. Obsah probiotických kultur chráněn před vzdušnou vlhkostí a dalšími vnějšími vlivy, což zajišťuje jejich životnost a aktivaci až v zažívacím traktu na místě určení. Speciální technologie zpracování zajišťuje odolnost obsažených bakterií vůči žaludečním i žlučovým kyselinám, které se tak dostanou neporušené až do tlustého střeva.

 

Dávkování

Děti od 6 měsíců do 3 let užívají vysypaný obsah 1 tobolky denně společně s jídlem nebo nápojem. Dospělí a děti od 3 let užívají 1 tobolku 1–2x denně při jídle. Přípravek je vhodné užívat 1 týden před plánovanou cestou do exotických krajin a dále pak po celou dobu cestování.

 

Složení

Saccharomyces boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus 10 x 109 CFU (počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming units), fruktooligosacharidy 144 mg v 2 tobolkách.

Směs probiotik, želatina, fruktooligosacharidy, inulin, stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid titaničitý (barvivo).

 

Upozornění

Nevhodný pro děti do 6 měsíců. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotách od 5°C do 25°C. Nevystavujte přímému slunci!