Marťánci Futura 6-9 let gel 20 sáčků

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

279

Cena za 100 g: 218 Kč

O produktu

Zdravý růst a vývoj. Složení přípravku Marťánci Futura gel je přizpůsobeno nárokům dětského vývoje ve věku 6-9 let. Školní věk s sebou přináší nejen rychlý fyzický a intelektuální rozvoj dětí, ale také posilování jejich nezávislosti a odpovědnosti. Pro rodiče může být někdy náročné skloubit sportovní a další volnočasové aktivity dětí a zároveň dbát na dobré školní výsledky a trénink sebedisciplíny. 

Marťánci Futura gel obsahuje komplex vitaminů, minerálů, omega 3 mastné kyseliny z mořských řas a přírodní betaglukany. Betaglukany se přirozeně vyskytují v kvasinkách (Saccharomyces cerevisiae). Doplněk stravy Marťánci Futura gel má výbornou chuť bez rybí pachuti a je v nové moderní formě sáčků s gelem.

Rozvoj pohybového aparátu

Vitamin D3 je potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí.

Vitamin K2 pomáhá udržovat zdravé kosti.

Podpora mozkových funkcí

DHA přispívá k udržení normální funkce mozku. Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 250 mg DHA za všech zdrojů.

Podpora přirozené imunity

Vitaminy C a D3 přispívají ke správné funkci imunitního systému.

Dávkování:

Užívejte 1–2 sáčky denně, nejlépe po jídle. Vhodné pro dlouhodobé užívání.

Složení:

DHA z mikrořas (Schizochytrium sp.) 150 mg, vitamin D3 5 µg (100 % DRHP), vitamin K2 75 µg (100 % DRHP), vitamin C 120 mg (150 % DRHP), betaglukany 40 mg v 1 sáčku.

Koncentrované jablečné pyré, voda, zvlhčující látka (glycerol), olej z mikrořas Schizochytrium sp., inulin, želatina, kyselina L-askorbová, aroma broskev, menachinon, sladidla (erythritol, steviol-glykosidy), kvasničné (Saccharomyces cerevisiae) betaglukany, konzervant (kyselina sorbová), cholekalciferol, regulátor kyselosti (kyselina citronová).

DRHP ………… denní referenční hodnota příjmu.

Upozornění:

Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Ukládejte mimo dosah dětí.