Doplněk stravy

Glenmark Magnesium B-komplex 100+20 tablet

Značka: GLENMARK

Glenmark Magnesium B-komplex je doplněk stravy s obsahem hořčíku, vitaminů B1, B6 a B12 doplněné zinkem. Hořčík pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.

299

Cena za 100 kusů: 249,17 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Glenmark Magnesium B-komplex 100+20 tablet

50141117

Úvod

Cítíte se unavení, bez energie? Přípravek Glenmark Magnesium B-komplex obsahuje kombinaci hořčíku s vitaminy B1, B6 a B12 doplněnou minerálem zinkem. Tato kombinace přispívá ke správné funkci nervového systému a zinek podpoří vaši imunitu. Určeno pro dospělé.

Hlavní vlastnosti:

  • hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, snižuje míru únavy a vyčerpání, je také potřebný pro správnou činnost svalů a dobrý stav kostí a zubů
  • zinek, vitaminy B6 a B12 přispívají ke zdravé imunitě
  • vhodné pro dlouhodobé užívání

Dávkování

Užívejte 2 tablety denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Hořčík 375 mg (100 % RHP), vitamin B1 (thiamin) 1,1 mg (100 % RHP), vitamin B6 (pyridoxin) 1,4 mg (100 % RHP), vitamin B12 (kyanokobalamin) 2,5 µg (100 % RHP), zinek 8 mg (80 % RHP) ve dvou tabletách. RHP ……. referenční hodnota příjmu.

Škrob kukuřičný, mikrokrystalická celulosa, želatina, talek, stearan hořečnatý, polyvinylpyrrolidon, sodná sůl karboxymetyl škrobu, polyetylenglykol, stearin, hydroxypropylmetylceluloza, uhličitan vápenatý.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Uchovávejte mimo dosah dětí.  


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.