Mustela

Řadit
Filtry výpisu
Mustela Jemné čisticí ubrousky 70 ks

70 ks

Péče o dítě

Dětské čisticí ubrousky pro snadnou a šetrnou péči o pokožku dětí. Vhodné pro velmi jemnou pokožku miminek.

Akce -10%
Expirace 31.12.2020
Výprodej
179 Kč 199 Kč
Mustela Jemná čisticí voda 300 ml

300 ml

Kosmetika

Dětská čisticí voda Mustela Bébé smývá nečistoty a vyživuje pokožku. Je určena pro děti od narození. Má hypoalergenní složení bez obsahu dráždivých látek.

259 Kč
Mustela STELATOPIA Jemný čisticí krém 200 ml

200 ml

Kosmetika

Ke každodennímu mytí citlivé pokožky se sklonem k atopii. Jemně čistí, zklidňuje podráždění a zároveň hydratuje. Vhodné pro miminka již od narození.

329 Kč
Mustela Zklidňující tělový a vlasový gel 500 ml

500 ml

Kosmetika

Ke každodennímu mytí velmi citlivé dětské pokožky. Jemně čistí, zklidňuje podráždění a zároveň hydratuje. Vhodné pro děti a miminka již od narození.

469 Kč
Mustela Opalovací mléko na obličej a tělo SPF50+ 100 ml

100 ml

Kosmetika

Ochrana proti slunci s avokádovým olejem pro citlivou a intolerantní pokožku. Pečlivě vybrané UV filtry jsou vhodné i pro miminka již od narození. Voděodolné.

509 Kč
Mustela Zklidňující hydratační krém 40 ml

40 ml

Kosmetika

Zklidňující hydratační krém Mustela Bébé šetrně pečuje o velmi citlivou pokožku dětí už od narození.  

189 Kč
Mustela Zklidňující čisticí gel 300 ml

300 ml

Kosmetika

Zklidňující čisticí gel Mustela Bébé šetrně myje velmi citlivou pokožku dětí už od narození.  

329 Kč
Mustela Zklidňující čisticí ubrousky 70 ks

70 ks

Péče o dítě

Zklidňující čisticí ubrousky Mustela Bébé jsou určeny pro velmi citlivou pokožku obličeje, těla a plenkové oblasti pro děti už od narození. Extra jemné.

199 Kč
Mustela Bublinková pěna do koupele 200 ml

200 ml

Kosmetika

Bublinková pěna do koupele Mustela Bébé je určena pro každodenní mytí dětí už od narození.  

199 Kč
Mustela Opalovací mléko SPF50+ 40 ml

40 ml

Kosmetika

Velmi vysoká ochrana s UVA a UVB filtry pro pokožku citlivou na slunce, intolerantní pokožku a pokožku se sklony k atopii. Vhodné i pro kojence již od narození.

249 Kč
Mustela Čisticí gel na intimní hygienu dětí 200 ml

200 ml

Kosmetika

Jemný gel pro každodenní hygienu intimních oblastí dětí s vyváženým pH a výtažky z avokáda. Minimalizuje riziko alergických reakcí. 97 % složek přírodního původu.

385 Kč
Mustela HYDRA BÉBÉ hydratační tělové mléko 300 ml

hydratační tělové mléko 300 ml

Kosmetika

Hypoalergenní mléko vhodné pro citlivou pleť malých dětí a miminek již od narození. Dodává pokožce pružnost, vláčnost a hydrataci. 97 % přírodních složek.

339 Kč
Mustela STELATOPIA zvláčňující balzám 200 ml

zvláčňující balzám 200 ml

Kosmetika

Zvláčňující balzám pro děti od narození revitalizuje a zjemňuje suchou a svědivou pokožku. Hypoalergenní, vhodný pro děti se sklony k atopickému ekzému.

459 Kč
Mustela HYDRA BÉBÉ hydratační krém na obličej 40 ml

hydratační krém na obličej 40 ml

Kosmetika

Hypoalergenní krém pro citlivou pleť malých dětí a miminek již od narození. Dodává pokožce pružnost, vláčnost a hydrataci. 97 % přírodních složek.

189 Kč
Mustela Masážní olej 100 ml

100 ml

Kosmetika

Masážní olej Mustela Bébé je určen pro děti již od narození. Jemně zvláčňuje pokožku.

279 Kč
Mustela Jemný šampon 200 ml

200 ml

Kosmetika

Jemný šampon pro děti Mustela Bébé je určen pro každodenní mytí vlásků dětí už od narození. 

189 Kč
Mustela Balzám pro klidnější spánek 40 ml

40 ml

Kosmetika

Balzám s výtažky z heřmánku a s vůní borovice navozuje pocity relaxace a přispívá ke klidnějšímu spánku u dětí.

199 Kč

Mustela®, odborník na péči o pokožku dětí a matek již více než 60 let.

NAŠE POSLÁNÍ

Poskytnout péči, která zajistí krásnou a zdravou pokožku dětí a maminek a zároveň respektuje své zaměstnance a životní prostředí. Cílem je pečovat o pokožku a sdílet potěšení a emoce, které přispívají k blahu a rozvoji dítěte a nových nebo stávajících matek.

NAŠE ZÁVAZKY

Neustálý výzkum v oblasti pediatrické a porodní dermatologie

Společnost Mustela® úzce spolupracuje s výzkumnými týmy v oblasti dermatologie, gynekologie a odborníky v péči o děti, aby neustále rozvíjela své znalosti o všech fyziologických a neurosenzorických aspektech pokožky a dokázala správně reagovat na její specifické potřeby během klíčových okamžiků vývoje: při narození(1), v dětství a v raném dětství a během těhotenství.

Klinicky prokázaná účinnost

Mustela® využívá své odborné znalosti k vytváření inovativních produktů, které jsou systematicky testovány pod dermatologickým a/nebo pediatrickým dohledem s cílem chránit pokožku, zdraví dětí a maminek.

Zaručená bezpečnost

Mustela® používá pouze hypoalergenní(2) formule testované pod lékařským dohledem. Jsou vyvinuty v souladu s chartou, která vylučuje sporné složky (parabeny, fenoxyethanol, ftaláty atd.) a tím zajišťuje bezpečnost svých produktů pro novorozence, děti a matky.

Přednost složek přírodního původu

Neustále se zvyšující procenta složek přírodního původu: řada Mustela® bébé-enfant na normální a suchou pokožku obsahuje v průměru 95 % složek přírodního původu. Přednost mají rostlinné aktivní složky pocházející ze zodpovědných dodavatelských řetězců.

Jedinečné potěšení při používání

Mustela® věnuje zvláštní pozornost vývoji senzorických textur a jemných vůní, které obohacují rutinní péči o pokožku a mění ji na okamžiky pohody.

Podpora budoucích a "novopečených" rodičů

Mustela® poskytuje budoucím a „novopečeným“ rodičům personalizované služby a odborné poradenství za účelem získání potřebných informací a podpory, které přispívají k jejich spokojenosti i ke spokojenosti a rozvoji dětí.

Respekt k lidem a životnímu prostředí

Mustela® se snaží minimalizovat dopad svých výrobků v průběhu celého životního cyklu na životní prostředí. Např. všechny obaly jsou recyklovatelné(3). Kartony jsou vyrobeny z papíru z udržitelně obhospodařovaných lesů a jsou tištěny inkoustem na bázi rostlinných olejů. Všechny přípravky Mustela® jsou biologicky rozložitelné(4).

 

( 1 ) Včetně novorozenců dle NICU. (2) Vyrobeno s cílem minimalizovat riziko alergických reakcí. (3) Podle francouzských kritérií recyklovatelnosti. (4) Na základě OECD 302B.