Mustela

Mustela

Mustela® péče přírodního původu pro celou rodinu, pro děti od narození, která je šetrná k naší planetě a zároveň pečuje o všechny typy pokožky. Přípravky jsou obohaceny o patentované přírodní složky, které jsou klinicky testovány pod pediatrickým a dermatologickým dohledem. Mustela® pečuje o pokožku dětí a maminek již od roku 1950.Poslání

70 let po svém vzniku zůstává mise Mustely stejná: Usnadňovat rodičům život díky svým pečujícím přípravkům přírodního původu. Jinými slovy, neřešit plenkové vyrážky, přesušenou pokožku po koupeli, červená a svědivá místa, která nedovolí miminku spát.

Závazky

Minimalizace dopadu našich produktů na lidi a životní prostředí. Cílem je být uhlíkově neutrální v roce 2030.  Mustela® se pyšní Certifikací B Corporation. Společnost s certifikovaným statusem B Corp splňuje nejvyšší standardy ověřené sociální a enviromentální výkonnosti a vyvažuje zisk a účel. 

Složení

Přípravky Mustela® obsahují průměrně až 96 % přírodního složení.  Organické aktivní složky pocházejí z udržitelných zdrojů a získávájí se prostřednictvím odpovědného dodavatelského řetězce, který nezanechává žádný odpad. Navíc jsou všechny hlavní složky certifikované organizací ECOCERT.

Bezpečnost

Bezpečnost složení zaručuje velmi náročný proces, který čítá přes 450 měření a testů na jeden produkt. Žádný produkt není uveden na trh bez úspěšného absolvování všech těchto fází.


IKONICKÉ PRODUKTY


Hydratuje dětskou pokožku a přispívá k šetrné masáži.
Účinně chrání dětskou pokožku v oblasti plenek před opruzením a podrážděním
Navozuje pocity relaxace a přispívá ke klidnějšímu spánku u dětí.

Proč je důležitá masáž miminka?

Masáž, která je skvělým zdrojem pohody a relaxace vašeho dítěte, lze praktikovat od narození a má řadu blahodárných účinků. Je to také krásný okamžik smyslové interakce mezi vámi a vaším dítětem, díky kterému posilujete pouto mezi vámi!

  • Masáž je prospěšná pro řadu funkcí těla: zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svaly a klouby, usnadňuje průchod střevem, uvolňuje stres a podporuje spánek.
  • Masáž je příležitost hloubkově hydratovat a vyživovat pokožku vašeho dítěte: vaše pohyby rukou pomohou oleji plně proniknout do pokožky.
  • Masáž je také skvělým způsobem stimulace psychomotorického a smyslového vývoje: masáží pomůžete vašemu dítěti v rozvoji jeho motoriky a smyslů.
  • A konečně, masáž je okamžikem interakce a komunikace s vámi. Pravidelná masáž posiluje úzká pouta něhy a intimity, která vás a vaše dítě spojují!


PRODUKTOVÉ ŘADY


Normální pokožka
Jemná a hebká pokožka, která nejeví žádné známky nepohodlí, přesto je náchylnější vůči vnějším vlivům (znečištění, bakterie, pyl) a neustále se dehydratuje. Během prvních dvou let musí být dětská pokožka denně hydratována a chráněna.

Suchá pokožka
Suchá pokožka je dehydratovaná a obsahuje méně lipidů než normální pokožka. Díky tomu je hrubší, může šupinatět nebo se olupovat, zejména pokud je vystavena vnějším vlivům (vítr, tvrdá voda, chlad atd.). Suchou pokožku je třeba denně hydratovat a používat správné produkty, které obsahují vyživující složky.

Přebalování
Plenková dermatitida je běžným problémem, ke kterému dochází, když se pleny třou o pokožku, při průjmech, při změně stravy, růstu zoubků, po agresivním umývání nebo také po překonání infekce atd. Opruzeninám lze předejít prevencí a pravidelnou hygienou.

Citlivá pokožka
Velmi citlivá pokožka dítěte reaguje okamžitě na vnější vlivy začervenáním a má projevy s častými pocity svědění a napjatosti, které může vyvolat i více faktorů. Je třeba se vyvarovat parfémovaných produktů a zvolit zklidňující produkty, které chrání kožní bariéru a poskytují okamžitou úlevu.

Atopická pokožka
Atopická dermatitida postihuje 1 z 5 dětí. Jedná se o neinfekční chronické zánětlivé onemocnění kůže, které se projevuje extrémně vysušenou pokožkou na těle i v obličeji. Při akutní fázi vzplanutí je pokožka zanícená a svědí. Tyto příznaky lze regulovat, pokud zvolíte správné pečující přípravky.

Speciální péče
Mustela® nabízí speciální péči pro nejmenší, například Balzám pro klidnější spánek nebo Krém na vlasovou pokožku proti tvorbě mléčných krust. Přípravky přírodního původu, jejichž bezpečnost a účinnost je podložena vědeckými výzkumy.Dětská pokožka

Dětská pokožka je velmi jemná a hebká. Kožní bariéra, která chrání pokožku před vnějšími vlivy, je plně vyvinuta až ve 2 letech dítěte. Pokožka novorozenců obsahuje zásoby kmenových buněk, které zůstávají jedinečné po celý život. Jsou nejsilnější právě při narození a umožňují správnou regeneraci pokožky během života. S ohledem na tyto vědecké poznatky bychom měli používat vhodnou dětskou kosmetiku, která hydratuje, chrání kožní bariéru a kmenové buňky. Toto vše dokáže patentovaná aktivní složka Avocado Perseose® laboratoře Expanscience, která je hlavní aktivní látkou ve všech přípravcích Mustela®. Jde o novou generaci přírodní ingredience, která funguje v dokonalé harmonii s kůží dítěte. Je to extrémně vzácná molekula, která se vyskytuje v méně než 1 % čerstvého avokáda.KATEGORIE


Seřadit podle
Účinně chrání dětskou pokožku v oblasti plenek před opruzením a podrážděním
Dlouhodobě hydratuje pokožku Vašeho děťátka.
Vyživuje a chrání suchou dětskou pokožku.
Jemně čistí a zklidňuje pokožku a zanechává ji vláčnou. Vhodný od narození.
Čistí pokožku, zamezuje vysoušení a působí proti podráždění.
Hydratuje a posiluje jemnou dětskou pokožku.
Hydratuje dětskou pokožku a přispívá k šetrné masáži.
Hydratuje, zjemňuje a zklidňuje pokožku a zanechává ji hebkou a vláčnou.
Mustela  3za2 (červen 2023)
Eliminuje pocity svědění a pnutí spojené s velmi citlivou pokožkou.
Navozuje pocity relaxace a přispívá ke klidnějšímu spánku u dětí.
Šetrně čistí dětskou pokožku a zvláčňují. Svým složením respektují přírodu.
Olej čistí pokožku i vlásky, snižuje pocity pnutí a dlouhodobě vyživuje.
Poskytuje pokožce zklidnění a zanechává ji vláčnou. Vhodný od narození.
Eliminuje pocity svědění a pnutí spojené s velmi citlivou pokožkou.
Účinně chrání dětskou pokožku v oblasti plenek před opruzením a podrážděním
Uklidňuje, zjemňuje a hydratuje vlasovou pokožku a předchází svědění.
Šetrně čistí dětské vlásky a zanechává je sametově hebké a jemné.
Šetrně čistí dětské vlásky a zanechává je sametově hebké a jemné.
Šetrně čistí jemnou dětskou pokožku bez vysoušení.
Čistí dětskou pokožku, zklidňuje ji a chrání před vysoušením.
Šetrně čistí dětskou pokožku bez nutnosti oplachování.
Vyživuje a hydratuje suché části dětské pokožky.
Poskytuje pokožce zklidnění a pomáhá obnovit její ochrannou bariéru.
1.0
(1)
Poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Vhodné i pro tu nejcitlivější pleť.