Kosmetika

Mustela Opalovací mléko SPF50+ 40 ml

Značka: MUSTELA
1.0

Opalovací mléko Mustela SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Je šetrné k intolerantní a atopické pleti a respektuje oceány. Vhodné již od narození.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky MUSTELA v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31.12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
275
Doprava zdarma

O produktu: Mustela Opalovací mléko SPF50+ 40 ml

50137264

Úvod

Opalovací mléko Mustela SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Mléko můžete používat již od narození a je vhodné pro celou rodinu. Hodí se zejména na citlivou pokožku na slunce, intolerantní pleť či atopickou pleť. Přípravek obsahuje organické AVOCADO PERSEOSE®, které posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky, uchovává zásoby kmenových buněk a nezanechává po sobě žádný odpad. Má velmi voděodolnou texturu a s pečlivě vybranými minerálními ochrannými filtry nezatěžuje oceány. Snadno se roztírá bez pocitu mastnoty a bílých fleků. Přípravek je velmi dobře snášen. Dermatologicky testováno, bez parfému.  

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • svým složením nezatěžuje oceány
  • obsahuje výživné avokádo
  • nezanechává na pleti mastný film
  • vhodné již od narození

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem. Vždy používejte pokrývku hlavy a ochranné oblečení.


O značce

Mustela – expert v péči o tu nejcitlivější pokožku – má za sebou téměř 70 let výzkumu v oblasti novorozenecké dermatologie. Ve vývoji přípravků staví na první místo přírodní a přirozeně pěstované ingredience s vyloučením GMO a důrazem na omezení pesticidů. Aktivní rostlinné složky kosmetických přípravků jsou získávány zodpovědně s respektem k životnímu prostředí a biodiverzitě. Přípravky Mustela spojují dohromady zájem nacházet to nejlepší řešení pro pokožku dětí a budoucích matek i ohleduplnost k planetě.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.