Citlivá pokožka Mustela

  (3)
Mustela

Mustela® péče přírodního původu pro celou rodinu, pro děti od narození, která je šetrná k naší planetě a zároveň pečuje o všechny typy pokožky. Přípravky jsou obohaceny o patentované přírodní složky, které jsou klinicky testovány pod pediatrickým a dermatologickým dohledem. Mustela® pečuje o pokožku dětí a maminek již od roku 1950.Poslání

70 let po svém vzniku zůstává mise Mustely stejná: Usnadňovat rodičům život díky svým pečujícím přípravkům přírodního původu. Jinými slovy, neřešit plenkové vyrážky, přesušenou pokožku po koupeli, červená a svědivá místa, která nedovolí miminku spát.

Závazky

Minimalizace dopadu našich produktů na lidi a životní prostředí. Cílem je být uhlíkově neutrální v roce 2030.  Mustela® se pyšní Certifikací B Corporation. Společnost s certifikovaným statusem B Corp splňuje nejvyšší standardy ověřené sociální a enviromentální výkonnosti a vyvažuje zisk a účel. 

Složení

Přípravky Mustela® obsahují průměrně až 96 % přírodního složení.  Organické aktivní složky pocházejí z udržitelných zdrojů a získávájí se prostřednictvím odpovědného dodavatelského řetězce, který nezanechává žádný odpad. Navíc jsou všechny hlavní složky certifikované organizací ECOCERT.

Bezpečnost

Bezpečnost složení zaručuje velmi náročný proces, který čítá přes 450 měření a testů na jeden produkt. Žádný produkt není uveden na trh bez úspěšného absolvování všech těchto fází.


IKONICKÉ PRODUKTY  Proč je důležitá masáž miminka?

  Masáž, která je skvělým zdrojem pohody a relaxace vašeho dítěte, lze praktikovat od narození a má řadu blahodárných účinků. Je to také krásný okamžik smyslové interakce mezi vámi a vaším dítětem, díky kterému posilujete pouto mezi vámi!

  • Masáž je prospěšná pro řadu funkcí těla: zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svaly a klouby, usnadňuje průchod střevem, uvolňuje stres a podporuje spánek.
  • Masáž je příležitost hloubkově hydratovat a vyživovat pokožku vašeho dítěte: vaše pohyby rukou pomohou oleji plně proniknout do pokožky.
  • Masáž je také skvělým způsobem stimulace psychomotorického a smyslového vývoje: masáží pomůžete vašemu dítěti v rozvoji jeho motoriky a smyslů.
  • A konečně, masáž je okamžikem interakce a komunikace s vámi. Pravidelná masáž posiluje úzká pouta něhy a intimity, která vás a vaše dítě spojují!


  PRODUKTOVÉ ŘADY


  Normální pokožka
  Jemná a hebká pokožka, která nejeví žádné známky nepohodlí, přesto je náchylnější vůči vnějším vlivům (znečištění, bakterie, pyl) a neustále se dehydratuje. Během prvních dvou let musí být dětská pokožka denně hydratována a chráněna.

  Suchá pokožka
  Suchá pokožka je dehydratovaná a obsahuje méně lipidů než normální pokožka. Díky tomu je hrubší, může šupinatět nebo se olupovat, zejména pokud je vystavena vnějším vlivům (vítr, tvrdá voda, chlad atd.). Suchou pokožku je třeba denně hydratovat a používat správné produkty, které obsahují vyživující složky.

  Přebalování
  Plenková dermatitida je běžným problémem, ke kterému dochází, když se pleny třou o pokožku, při průjmech, při změně stravy, růstu zoubků, po agresivním umývání nebo také po překonání infekce atd. Opruzeninám lze předejít prevencí a pravidelnou hygienou.

  Citlivá pokožka
  Velmi citlivá pokožka dítěte reaguje okamžitě na vnější vlivy začervenáním a má projevy s častými pocity svědění a napjatosti, které může vyvolat i více faktorů. Je třeba se vyvarovat parfémovaných produktů a zvolit zklidňující produkty, které chrání kožní bariéru a poskytují okamžitou úlevu.

  Atopická pokožka
  Atopická dermatitida postihuje 1 z 5 dětí. Jedná se o neinfekční chronické zánětlivé onemocnění kůže, které se projevuje extrémně vysušenou pokožkou na těle i v obličeji. Při akutní fázi vzplanutí je pokožka zanícená a svědí. Tyto příznaky lze regulovat, pokud zvolíte správné pečující přípravky.

  Speciální péče
  Mustela® nabízí speciální péči pro nejmenší, například Balzám pro klidnější spánek nebo Krém na vlasovou pokožku proti tvorbě mléčných krust. Přípravky přírodního původu, jejichž bezpečnost a účinnost je podložena vědeckými výzkumy.  Dětská pokožka

  Dětská pokožka je velmi jemná a hebká. Kožní bariéra, která chrání pokožku před vnějšími vlivy, je plně vyvinuta až ve 2 letech dítěte. Pokožka novorozenců obsahuje zásoby kmenových buněk, které zůstávají jedinečné po celý život. Jsou nejsilnější právě při narození a umožňují správnou regeneraci pokožky během života. S ohledem na tyto vědecké poznatky bychom měli používat vhodnou dětskou kosmetiku, která hydratuje, chrání kožní bariéru a kmenové buňky. Toto vše dokáže patentovaná aktivní složka Avocado Perseose® laboratoře Expanscience, která je hlavní aktivní látkou ve všech přípravcích Mustela®. Jde o novou generaci přírodní ingredience, která funguje v dokonalé harmonii s kůží dítěte. Je to extrémně vzácná molekula, která se vyskytuje v méně než 1 % čerstvého avokáda.  KATEGORIE


  Seřadit podle
  • Citlivá pokožka