Mustela HYDRA BÉBÉ hydratační tělové mléko 300 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

271 ušetříte 68 Kč

Původní cena 339 Kč, sleva 20%

Cena za 100 ml: 90 Kč

O produktu

Hledáte vhodné tělové mléko pro své děťátko, které by splňovalo podmínky nejvyšší kvality? Mustela HYDRA BÉBÉ hydratační tělové mléko obsahuje 97 % přírodních složek a je vhodné pro citlivou pleť malých dětí a miminek již od narození. Dodává pokožce pružnost,  vláčnost a hydrataci. Aktivní složka Avocado Perseose posiluje přirozenou kožní bariéru a chrání pleť před vlivy vnějšího prostředí. Mléko je klinicky testováno a je hypoalergenní.

Výsledek:

  • hydratuje pokožku
  • dodává pokožce vláčnost
  • obnovuje hydrolipidický film
  • chrání pokožku před škodlivými vlivy
  • 97 % přírodních složek

Avocado Perseose

Klíčovou ingrediencí všech dětských přípravků Mustela je Avocado Perseose. Tato patentovaná aktivní složka získaná ze srdce avokáda chrání epidermální kmenové buňky a pracuje v symbióze s citlivou dětskou pokožkou. Posiluje ochrannou bariéru pokožky a udržuje její hydrataci.

Složení

Lehká a fluidní textura speciálně určená pro péči o tělo se krásně roztírá. Obsahuje slunečnicový olej (bohatý na steroly, zdroj esenciálních mastných kyselin), který pokožku hydratuje; vitamin E chrání pokožku před působením vnějších vlivů a udržuje ji pružnou a měkkou; glycerin na bázi rostlin hydratuje pokožku a zabraňuje vypařování vody z pokožky.

Použití

Nanášejte ráno a večer na čistou a suchou pokožku děťátka. Zvláště se zaměřte na vysušená místa.

O značce

Mustela – expert v péči o tu nejcitlivější pokožku – má za sebou téměř 70 let výzkumu v oblasti novorozenecké dermatologie. Ve vývoji přípravků staví na první místo přírodní a přirozeně pěstované ingredience s vyloučením GMO a důrazem na omezení pesticidů. Aktivní rostlinné složky kosmetických přípravků jsou získávány zodpovědně s respektem k životnímu prostředí a biodiverzitě. Přípravky Mustela spojují dohromady zájem nacházet to nejlepší řešení pro pokožku dětí a budoucích matek i ohleduplnost k planetě.