V létě pokožka volá po hydrataci!

 • Vlasy, kůže, nehty
Základními kroky v péči o pleť během letního období je ochrana před sluncem a hydratace. V důsledku vysokých teplot a slunečního záření pleť rychle ztrácí vodu, navíc jí hrozí spálení. Z toho důvodu je důležité volit nejen kvalitní fotoprotekci s co nejvyšším faktorem, ale také vhodné hydratační přípravky.

Věděli jste, že 70 % žen deklaruje, že má citlivou pleť a 2/3 z nich používají hydratační krémy?

Ty ale v létě zpravidla nestačí. Pleť potřebuje v létě důkladnější péči. Posílení soudržnosti buněk je stěžejní pro zachování funkce kožní bariéry, omezení ztráty vody, a tedy zajištění dobré hydratace. Proto doporučujeme používat kromě hydratačních přípravků také termální vodu. Můžete ji mít sebou kdykoli a kdekoli, aplikace je velice snadná a rychlá a výsledek je bezkonkurenční!

 

Proč je hydratace důležitá a kdo by se na ni měl zaměřit?

 • Každý, kdo má mladou pleť se sklonem k nedokonalostem
 • Každý, kdo bojuje s drobnými vráskami vzniklými vlivem degydratace
 • Každý se zralou pletí pro podporu jasnu a vypnutí pleti
 • Každý, koho trápí začervenání nebo trpí rosaceou pro zklidnění a hloubkovou úlevu od podráždění
 • Každý, kdo vystavuje svou pleť dlouhodobě či opakovaně slunci
 • Každý, kdo vystavuje svou pleť změnám teplot, znečištění, klimatizaci apod.

 

Proč sáhnout po termální vodě?

Termální voda pro krásu pleti

K tomuto účelu je skvělá Termální voda z Vichy, ta podporuje cirkulaci vody v kůži. Tato voda pro krásu pleti obsahuje také 15 blahodárných minerálů, jež zlepšují kvalitu pleti a zklidňují citlivou pleť, byly u ní navíc prokázány antioxidační účinky působící proti stárnutí pleti. Tento nesmírně cenný dar přírody čerpá svou výjimečnou sílu z tisíciletého obohacování minerály. Osvěžuje pleť, zmírňuje nepříjemné pocity, zklidňuje podráždění, chrání epidermis před škodlivými vnějšími vlivy, posiluje přirozenou obranyschopnost a urychlujte obnovu kožních buněk. Ideální osvěžení, péče a hydratace v jednom.

Termální voda pro citlivou pleť

Termální voda má i antioxidační vlastnosti. Chrání buňky před škodlivými externími
vlivy i důsledky jako je stárnutí nebo dokonce rakovina kůže. Dále má hojivé účinky, podporuje odkrvení a regeneraci buněk, takže se využívá při úrazech, jako jsou odřeniny nebo popáleniny. Konečně také zklidňuje, zvláčňuje, regeneruje a osvěžuje… Všechny tyto blahodárné účinky byly prokázány například u Termální vody z La Roche-Posay.

 

Články k tématu V létě pokožka volá po hydrataci!

 • Koloidní stříbro je v současné době hojně diskutovaným přípravkem přírodní kosmetiky. Všichni asi víme, že stříbro (latinsky Argentum, zkratka Ag) patří mezi vzácné kovy, díky svým jedinečným vlastnostem ovšem nachází uplatnění také v elektronice nebo ve fotografickém průmyslu. V současnosti vzbuzuje opět zájem jeho vlastnost, pro kterou bylo používáno již ve starém Řecku nebo Římě - a to je ochrana...

 • Aby slunce bylo vždy jen přítelem

  Aby slunce bylo vždy jen přítelem

  • Vlasy, kůže, nehty

  S blížícím se létem a stále teplejším počasím začínají na naši pokožku působit sluneční paprsky stále intenzivněji. A právě po chladných a zamračených zimních měsících je naše kůže na sluneční záření nejcitlivější.

 • Mykóza číhá na každém kroku

  Mykóza číhá na každém kroku

  • Vlasy, kůže, nehty

  Nejteplejší měsíce roku odhalují naše chodidla v otevřené obuvi a je v našem zájmu je udržet krásná nejen na pohled. Z teplého a vlhkého prostředí koupališť, společných sprch, ale i hotelových pokojů si můžeme přinést nemilého společníka zvaného mykóza.