Dermedic krém-gel ultrahydratační 50 ml

Kosmetika

Značka: DERMEDIC
5.0
Lehký, nemastný krém-gel je úlevou pro suchou pleť citelnou po dobu 48 hodin po použití.
Skladem na e-shopu
189

O produktu

50098091

Díky inovační formuli vytvořené z nejúčinnějších hydratačních látek udržuje správnou hladinu v pokožce po mnoho hodin.

Doplňuje chybějící vodu v pokožce, současně omezuje její transepidermální ztrátu (TEWL).

Obsažený v krému komplex složek AqualareTM je inovačním spojením intenzivně hydratujícího betainu a drobných, snadno pronikajících do pokožky, spojených krátkým řetězcem částic neusíťované kyseliny hyaluronové, s hustou podobou usíťované kyseliny hyaluronové, která intenzivně revitalizuje a zůstává v pokožce delší dobu a zajišťuje správnou hydrataci pod dobu 48 hod. Složky komplexu AqualareTM byly doplněny o účinek vitaminu E, díky němuž se postupně uvolňované v pokožce částice se silnými hydratačními vlastnostmi zabudovávají do lipidových struktur buněčných blan a mezibuněčného cementu vrchní vrstvy pokožky, a bariéra pokožky omezující transepidermální ztrátu vody se posiluje.

Krém-gel HYDRAIN3 HIALURO dodáním minerálů a vitamínů posiluje a regeneruje pleť, což způsobuje, že tato znovu získává zdravý a zářivý vzhled.

Základní a nezbytná péče o pokožku obličeje při použití krému-gelu HYDRAIN3 HIALURO zajišťuje úžasné, potvrzené výzkumy zlepšení stavu pleti již po týdnu každodenního používání. Díky lehké  konzistenci a dokonalé vstřebatelnosti se ideálně hodí pro použití pod make-up.

Neucpává póry. Nezanechává mastný film. Výborný pod make-up.

Doporučuje se pro: všechny druhy pleti vyžadující hydrataci, v tom pokožky s akné, a během dermatologických kúr.

Použití: Nanést na obličej, krk a dekolt rovnoměrnou vrstvu přípravku a ponechat vstřebat.

Aktivní složky: termální voda, kyselina hyaluronová, Aqualare, UREA, glycerin, Dub Diol, betain, Phytosqualan – Skwalan, vitamin E.

Obsah: 50g

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.