Krása a péče

  (103)

Články

 • Vitamin C a jeho vliv na pleť. Proč ho vyzkoušet?

  Vitamin C je jednou z nejvýznamnějších složek, kterou naše pleť potřebuje pro zachování jejího zdraví a krásy. Je to více než jen vitamin. Je to klíčový hráč ve světě krásy a péče, který nabízí mnoho benefitů. V tomto článku se podíváme na to, jaký vliv má vitamin C na pleť a jak ho používat. Proč byste měli do rutiny zařadit přípravky, které ho obsahují?
  Vitamin C a jeho vliv na pleť. Proč ho vyzkoušet?
  • Aktuálně

Nejnovější články


 • Tipy na podzimní make-up. Nebojte se barviček

  S příchodem podzimního počasí přicházejí na řadu krásné zemité odstíny, a to nejenom v módě, ale především v líčení. V tomto článku se podíváme na to, jaké barvy budou vévodit letošnímu podzimu, a které produkty by vám neměly doma chybět.
  Tipy na podzimní make-up. Nebojte se barviček
 • 6 tipů na produkty, které vám usnadní péči o vlasy i následný styling

  Myslíte, že používání šamponu a kondicionéru je pro vlasy dostačující? Je to určitě lepší, než kdybyste kondicionér nepoužívaly vůbec, ale věřte, že na trhu existují i další přípravky na vlasy, které vám dokážou s jejich péčí i následným stylingem pomoci víc, než byste si kdy myslely.
  6 tipů na produkty, které vám usnadní péči o vlasy i následný styling
 • 6 tipů, jak pečovat o pokožku po opalování a prodloužit bronz

  Ať už jste přijeli z dovolené, anebo jste chytli bronz u bazénu, neměli byste zapomenout pokožku po opalování dostatečně hydratovat a zvolit tu správnou péči. Nevíte, jak na to a ani netušíte, které přípravky zvolit jako následnou péči? V tomto článku vám přineseme 6 klíčových tipů, jak správně o pokožku po slunění pečovat, aby byla vyživená a bronz vám vydržel co nejdéle.
  6 tipů, jak pečovat o pokožku po opalování a prodloužit bronz
 • Jak na větší rty bez výplně? Vsaďte na konturku a lesk na rty

  Toužíte po větších rtech, ale nechcete podstoupit výplně? Existuje několik triků, které vám umožní dosáhnout většího objemu i přirozeně. V tomto článku se zaměříme na dva hlavní nástroje – konturku a lesk na rty. Pojďme si tedy ukázat, jak můžete opticky zvětšit své rty a dosáhnout přirozeného efektu, který budete milovat.
  Jak na větší rty bez výplně? Vsaďte na konturku a lesk na rty
 • Pleťový krém, nebo pleťový olej? Známe odpověď

  Přemýšlíte o novém pleťovém přípravku, ale nevíte, jaký je rozdíl mezi krémem a olejem? Na tuto otázku jsme se zaměřili a v dnešním článku vám přinášíme odpověď. Dozvíte se nejenom, čím se od sebe tyto přípravky odlišují, ale také, pro který typ pokožky se hodí.
  Pleťový krém, nebo pleťový olej? Známe odpověď
 • Silné a lesklé vlasy: 5 jednoduchých kroků, jak na to

  Trápí vás suché a lámavé vlasy? Jestliže se svých kadeří nechcete vzdát ani o centimetr, vsaďte na kvalitní přípravky – i vlasy potřebují dostatečnou hydrataci a péči. Vyzkoušejte těchto 5 jednoduchých kroků, díky kterým dosáhnete kýžených výsledků.
  Silné a lesklé vlasy: 5 jednoduchých kroků, jak na to
 • Kouzlo aromaterapie: Jaké vůně v domácnosti nesmí chybět?

  Vonné svíčky, olejíčky do aromalamp a éterické oleje krásně provoní váš domov. Pokud i vy patříte mezi milovníky aromaterapie, v tomto článku načerpáte inspiraci na vůně, které vám zpříjemní den či romantický večer ve dvou.
  Kouzlo aromaterapie: Jaké vůně v domácnosti nesmí chybět?
 • Bylinné čaje a péče o pleť: Jaké si dopřát plnými doušky?

  Kromě kosmetických přípravků je důležitým faktorem v péči o pleť také strava a pitný režim. A právě kvalitní bylinné čaje mají na pokožku skvělý vliv. V tomto článku se tedy zaměříme na účinky bylinných čajů na pleť. Inspirujte se a připravte si hrneček voňavé radosti.
  Bylinné čaje a péče o pleť: Jaké si dopřát plnými doušky?