Krása a péče

  (121)

Články

 • Přírodní barvy na vlasy. Vše, co byste o nich měli vědět

  Přírodní neboli rostlinná barva na vlasy je prostředek z přírodních rostlinných výtažků. Jedná se tak o skvělou variantu, když se nechcete vzdát barvení vlasů, ale také vám záleží na kvalitě a celkovém zdraví vašich vlasů. Chcete o přírodních barvách vědět víc?
  Přírodní barvy na vlasy. Vše, co byste o nich měli vědět
  • Aktuálně

Nejnovější články


 • Přírodní barvy na vlasy. Vše, co byste o nich měli vědět

  Přírodní neboli rostlinná barva na vlasy je prostředek z přírodních rostlinných výtažků. Jedná se tak o skvělou variantu, když se nechcete vzdát barvení vlasů, ale také vám záleží na kvalitě a celkovém zdraví vašich vlasů. Chcete o přírodních barvách vědět víc?
  Přírodní barvy na vlasy. Vše, co byste o nich měli vědět
 • Jak se zbavit černých teček na obličeji? 5 kroků, jak na to

  Černé tečky trápí téměř každého z nás. A ačkoliv nám přijde, že je nemožné se jich zbavit, věřte, že je to mnohem jednodušší, než se zdá. Chce to jen tu správnou péči, a především vhodné produkty. Jak tedy s černými tečkami zatočit jednou provždy?
  Jak se zbavit černých teček na obličeji? 5 kroků, jak na to
 • Noční péče o vlasy. 5 tipů, jak vaše vlasy chránit během spánku

  Pravidelně navštěvujete kadeřnici, používáte několik různých přípravků a s láskou o vlasy pečujete. Jenže i přesto máte pocit, že jsou vaše vlasy zničené a potřebují něco víc? Možná je chyba v noční péči. Poradíme vám, jak vlasy během spánku ochránit i jak o ně správně před spaním pečovat.
  Noční péče o vlasy. 5 tipů, jak vaše vlasy chránit během spánku
 • Zaostřeno na muže: TOP produkty, které stojí za vyzkoušení

  I když se může zdát, že mužská pleť nepotřebuje extra péči, opak je pravdou. Navíc muži mají mnohdy odlišné potřeby v péči o pokožku ve srovnání s ženami, a proto je důležité, aby si každý individuálně vybral přípravky odpovídající jeho konkrétním potřebám a preferencím.  V tomto článku představíme produkty pro muže, které ocení nejenom oni, ale i jejich drahé polovičky.
  Zaostřeno na muže: TOP produkty, které stojí za vyzkoušení
 • Plátýnkové masky – hydratujte a osvěžte unavenou pleť

  Pokud chcete mít zářivou a sametově hebkou pleť, je třeba dbát především na její hydrataci. Kromě aplikace hydratačních krémů dopřejte pleti čas od času také extra dávku péče v podobě masky. Velmi aktuálním a stále populárnějším trendem jsou plátýnkové pleťové masky. O jejich výhodách a správné aplikaci se dozvíte v následujícím článku.
  Plátýnkové masky – hydratujte a osvěžte unavenou pleť
 • Exfoliace – jak na hladší a zářivější pokožku obličeje?

  Exfoliace je jednoduchý a účinný způsob, jak dosáhnout hladké, zářivé a miminkovsky hladké pleti. V tomto článku vám prozradíme, v čem spočívá, jak ji správně provádět i jaké produkty použít pro váš typ pleti.
  Exfoliace – jak na hladší a zářivější pokožku obličeje?
 • Vrásky kolem očí? 3 tipy, jak s nimi účinně bojovat.

  Trápí vás vrásky kolem očí? Postupem času vadí každému z nás, a to bez výjimky. Proč se tvoří a je vůbec nějaká šance, jak jim předcházet? V dnešním článku se zaměříme právě na tuto oblast obličeje a představíme vám tipy na produkty, s nimiž budete mít vrásky pod kontrolou.
  Vrásky kolem očí? 3 tipy, jak s nimi účinně bojovat.
 • Touží vaše pleť po hydrataci? Vyzkoušejte Avene Hyaluron Activ.

  Péče o pleť je nezbytnou součástí naší každodenní rutiny, a to zejména v zimních měsících, kdy je pokožka vystavena změnám teplot. V této době je klíčová hydratace pleti, a to nejen z hlediska estetiky, ale i zdraví. Jednou z předních značek, která se specializuje na péči o pleť, je Avene. V rámci svého portfolia nabízí řadu produktů obsahující kyselinu hyaluronovou a další velmi prospěšné látky.
  Touží vaše pleť po hydrataci? Vyzkoušejte Avene Hyaluron Activ.