Uriage EAU Thermale termální voda 300 ml

Kosmetika

Značka: URIAGE
5.0
Termální voda ve spreji poskytuje pleti až 8hodinovou hydrataci. Zklidňuje, regeneruje a chrání citlivou a reaktivní pokožku.
349

O produktu: Uriage EAU Thermale termální voda 300 ml

50107486

Dopřejte pleti přírodní hydrataci ze srdce francouzských Alp. Termální voda Uriage s unikátním složením minerálních látek a stopových prvků zlepšuje hydrataci pokožky o 32 % již za jednu hodinu po aplikaci. Zklidňuje citlivou a reaktivní pokožku a vytváří bariéru proti alergenům a bakteriím. Uriage EAU Thermale ve spreji osvěží pleť během horkých dnů, fixuje make-up, je vhodná ke zklidnění pokožky po holení, depilaci či soláriu. Je vhodná pro všechny typy pleti i pro nejcitlivější pokožku dětí a kojenců.

Výsledek:

  • vysoký obsah vápníku a hořčíku ZKLIDŇUJE citlivou pokožku
  • vysoký obsah minerálů CHRÁNÍ kožní bariéru
  • díky unikátnímu složení jemně REGENERUJE pokožku

Termální voda působí jako fyziologické sérum 


Složení

100% termální voda Uriage je stáčena přímo z pramene. Neobsahuje konzervanty, je bez zápachu a plně si uchovává své přírodní bohatství a původní čistotu.

Použití

Uriage EAU Thermale používejte k hydrataci, osvěžení a zklidnění pleti. Vhodná ke zklidnění zarudlé nebo podrážděné pokožky, při ekzému, po dermoestetických výkonech. Pro dosažení optimálního účinku nestírejte ani nevysušujte tampóny. Používejte dle potřeby.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.