Vichy EAU Thermale termální voda ve spreji 150 ml

Kosmetika

NAVÍC Vichy Face Care Liftactiv Specialist Při nákupu produktů značky Vichy v minimální hodnotě 690 Kč získáte NAVÍC Vichy Face Care Liftactiv Specialist za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob. Neplatí pro rezervace. Podmínky akce
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Vichy v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 25. 4. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Pro všechny typy pleti včetně velmi citlivé pokožky je určena termální voda Vichy EAU Thermale. Z praktického balení ve spreji se snadno nanáší na kůži po celém těle a zajišťuje okamžité uklidnění po podráždění. Pravidelné používání napomáhá ke zvyšování odolnosti pokožky a neutralizaci volných radikálů. 

Výsledek:

  • zklidnění a regenerace pleti
  • zvýšení obranyschopnosti pokožky
  • zmírňuje zčervenání pokožky

Složení:

Termální voda Vichy je bohatá na blahodárné přírodní látky včetně 17 minerálních solí a 13 stopových prvků. Šetrné složení je vhodné i pro velmi citlivou pokožku, nedráždí pleť ani při každodenním používání. Využívá se naopak pro zklidnění kůže po mechanickém či chemickém podráždění.

Použití:

V dostatečném množství naneste na požadované místo na pokožce těla. Termální voda je vhodná k použití kdykoliv během dne v případě potřeby. Po aplikaci nechejte několik vteřin působit na pokožce, poté jemně osušte papírovým ubrouskem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.