JONZAC Termální isotonická voda ve spreji 300 ml

Kosmetika

Značka: JONZAC
Zklidňuje, hydratuje a má regenerační účinky. Používá se před nanesením dalších pečujících přípravků na pleť nebo jako fixátor make-upu. Vhodná pro každou pleť.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky JONZAC získáte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
299

O produktu

50123219

Vyzkoušejte JONZAC Termální isotonickou vodu ve spreji. Termální vodu je ideální používat před aplikací dalších přípravků nebo jako fixátor make-upu. Voda je čistá, jemná a plná minerálů. Má zklidňující, hydratační a regenerační účinky. Je vhodná pro každou pleť.

Výsledek:

  • zklidňuje a hydratuje
  • používá se před aplikací přípravků na pleť 
  • fixuje make-up

Složení

Termální voda 100 %, dusík.

Použití

Nastříkejte v rovnoměrné vrstvě. Nechte minerální soli proniknout do pokožky. Je ideální použít ji před aplikací přípravků na pleť. Vhodná i po nanesení make-upu, abyste jej zafixovali nebo po jeho odlíčení. Po použití trysku propláchněte.

O značce

Eau Thermale Jonzac je ekologická a organická kosmetika certifikovaná společností ECOCERT Greenlife podle normy ECOCERT. Termální pramenitá voda Jonzac s jedinečnými vlastnostmi je kombinována s organickými recepturami, které neobsahují potenciálně škodlivé přísady. Vytvářejí tak produkty, které pracují v souladu s pletí a jsou dobře tolerovány. Kosmetika je nekomedogenní a obsahuje pouze přírodní parfemaci. Eau Thermale Jonzac je členem «1% pro planetu» a věnuje 1% svého prodeje na ekologické iniciativy. Obaly Eau Thermale Jonzac jsou ekodesignovány tak, aby omezovaly jejich dopad na životní prostředí. Značka používá recyklované PET plasty a bio-plasty získané z cukrové třtiny.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.