Generica 3-omega Premium 100 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

325

Cena za 100 g: 263 Kč

O produktu

Extra čistý rybí olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA. Přípravek 3-omega Premium obsahuje rybí olej z ryb žijících v ekologicky čistých oblastech Norska ve formě triglyceridů pro vysokou vstřebatelnost. EPA (eikosapentaenová kyselina) a DHA (dokosahexaenová kyselina) jsou omega-3 polynenasycené mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na naše zdraví. Naše tělo si je neumí vyrobit samo a musí je přijímat v potravě. Jejich hlavním zdrojem jsou ryby.

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně)
  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)

Dávkování

Dospělí užívají 2-3 kapsle denně po jídle, děti od 3 let, těhotné a kojící ženy 1 kapsli denně po jídle. Kapsli    spolkněte nebo rozžvýkejte a zapijte vodou.

Složení

Rybí olej (z ančoviček, makrel, sardinek) 1000 mg, 3-omega mastné kyseliny 550 mg (z toho EPA 300 mg a DHA 200 mg) v jedné kapsli.

Rybí olej Omega-3 33/22, želírující látka: želatina; zvlhčovadlo: glycerol; nosič: čištěná voda.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.