Imunita (9)

Řadit
Filtry výpisu
Dr.Max Hlíva Forte s rakytníkem a echinaceou 120 tablet

120 tablet

Doplněk stravy

Tablety s extraktem z hlívy ústřičné, rakytníkem a echinaceou obohacené o minerály selen a zinek, které příznivě ovlivňují imunitní systém.

  399 Kč
  Dr.Max Česnek ULTRA 120 tobolek

  120 tobolek

  Doplněk stravy

  Obsahuje 10 mg vysoce koncentrovaného extraktu Garlicin, jehož množství je ekvivalentem 1000 mg čerstvého česneku v jedné měkké tobolce.

   119 Kč
   Dr.Max Aloe vera juice 500 ml

   juice 500 ml

   Doplněk stravy

   Šťáva z aloe obsahující mnoho důležitých vitaminů, aminokyselin, enzymů a polysacharidů.

    139 Kč
    Dr.Max Sinutin 30 tablet

    30 tablet

    Doplněk stravy

    Dr.Max Sinutin je vícesložkový bylinný doplněk stravy s vyváženým složením bylinných extraktů. Je vhodný pro dospělé, dospívající a děti od 3 let.

     149 Kč
     Dr.Max Jitrocel 245 ml

     245 ml

     Doplněk stravy

     Přípravek v tekuté formě s extraktem z jitrocele kopinatého obohacený vitaminem C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Pro dospělé a děti od 3 let.

      69 Kč
      Dr.Max Sinutin 245 ml

      245 ml

      Doplněk stravy

      Sinutin je vícesložkový bylinný doplněk stravy s vyváženým složením bylinných extraktů. Pro normální funkci dýchacího systému a podporu přirozené obranyschopnosti (měkýn latnatý, bez černý a tymián obecný).

       149 Kč
       Dr.Max Echinaceové kapky 100 ml

       100 ml

       Doplněk stravy

       Extrakt z natě a kořene rostliny Echinacea purpurea, která napomáhá přirozené obranyschopnosti organismu. Vhodné pro dospělé a děti od 12 let.

        169 Kč
        Imunita

        Imunita

        Nemoc nikdy nepřichází vhod, a proto je dobré obzvláště v zimních měsících podpořit přirozenou obranyschopnost organismu doplňky stravy s osvědčenými aktivními složkami. Mezi oblíbenými přípravky najdete například echinaceu, rakytník, hlívu nebo česnek v různých kombinacích, obvykle doplněné o další vitamíny a minerály přispívající k normální funkci imunity.  Pokud vás nachlazení přece jen dostihlo, doporučuje Dr.Max např. doplněk stravy Sinusin s vyváženým složením bylinných extraktů pro zotavení organismu.