Péče o dítě (3)

Řadit
Filtry výpisu
 • Dr.Max Dětská mast proti opruzeninám 125 ml

  125 ml

  Mast s rybím tukem proti opruzeninám určená k péči o jemnou a citlivou pokožku pod plenkami. Zklidňuje pokožku a udržuje ji hladkou a vláčnou.

  Kosmetika

  99 Kč
 • Dr.Max Losinit proti vším a hnidám 120 ml

  120 ml

  Pomáhá odstranit veš dětskou a její vajíčka (hnidy) do 15 minut. Jednoduchá aplikace. S kovovým hřebínkem navíc. Pro děti od 3 let i dospělé.

  Zdravotnické prostředky

  199 Kč
 • BEBELO Absorbent Pads 60x90 cm podložky 10 ks

  podložky 10 ks

  Absorpční podložky chrání povrchy před znečištěním při přebalování vašeho miminka. Vhodné pro použití doma i na cestách. Pro jemnou dětskou pokožku.

  Péče o dítě

  119 Kč
Péče o dítě

Péče o dítě

Dr. Max nezaostává ani v péči o nejmenší. Dr. Max Mast proti opruzeninám obsahuje rybí tuk a zinek pro hebkou a zdravou pokožku pod plenkami. Při přebalování oceníte vlhčené ubrousky Dr. Max Wet Wipes Sensitive s panthenolem pro šetrné očištění zadečku, které mají neutrální pH a jsou dermatologicky testované. Vyzkoušejte také vysoce savé jednorázové absorpční podložky, které jsou praktickou pomůckou pro přebalování doma, venku i na cestách. V dětském sortimentu Dr. Max nechybí ani přípravek proti vším a hnidám, doplněný o hřebínek na vyčesávání nevítaných návštěvníků.