Bytové vůně (124)

Seřadit podle
  • Provoní a osvěží interiér, auto i textilie. Dodává pocit čistoty a luxusu.
  • osvěžovač vzduchu 50 ml
    Osvěžovač vzduchu s jedinečnou směsí přírodních silic vhodných k osvěžení dýchacích cest.
  • Kombinuje účinky zvlhčování vzduchu a aromaterapii pomocí ultrazvukové technologie rozprašování.
Bytové vůně

Bytové vůně

Jak vybrat bytovou vůni

Každý z nás má jiný vkus a každému z nás se líbí jiná vůně. Vyberte si z květinových, sladkých, kořeněných nebo osvěžujících tónů a pozvedněte atmosféru vašeho domova. Plánujete si pořídit difuzér nebo osvěžovač? Lehký osvěžovač vzduchu s esenciálními oleji vykouzlí příjemné prostředí, ale zároveň vám nezamotá hlavu. Smyslná vůně je jako vhodný doplněk. Není to to hlavní, ale umí zásadně proměnit vnímání celého prostoru.

Difuzéry

Aroma difuzér decentně provoní vzduch ve vašem domově a přispívá k dobré náladě. Vyzkoušejte luxusní náplně do aroma difuzéru od francouzské značky Maison Berger Paris, které povzbudí vaše smysly. Je vám blízká vůně oceánu, lesního vánku, letního deště nebo levandulového pole? Zvolte si vůni podle libosti a dodejte vašemu bytu šmrnc.

Vonné svíčky

Pomocí vonných svíček můžete zvýšit či snížit intenzitu vůně v aroma lampě nebo difuzéru. Navíc představují příjemnou dekoraci do domácnosti. Zpříjemněte si své relaxační chvilky a provoňte váš domov elegantní vůní s uklidňujícím účinkem.

Esenciální oleje

Esenciální oleje se přidávají do osvěžovačů vzduchu i difuzérů. Zvolte si vůni podle nálady a odpočiňte si po náročném dni. Bude to eukalyptus, konvalinka, vanilka nebo mandarinka? Hoďte starosti za hlavu a nechte se hýčkat bytovým parfémem.

Náplně a jejich výběr

Podívejte se na široký sortiment vůní do difuzéru nebo katalytické lampy. Citrusy navozují dobrou náladu, levandule zklidňuje a připravuje mysl ke spánku, eukalyptus osvěžuje a povzbuzuje tvůrčí činnost a vanilka s konvalinkou a pačuli mají afrodiziakální účinky. Náplně do difuzéru střídejte dle chuti, podle toho, jak se zrovna cítíte.