Hračky (22)

Řadit
Filtry výpisu
Mam Cooler 4m+ kousátko 1 ks

kousátko 1 ks

Péče o dítě

MAM Kousátko Cooler obsahuje chladící části naplněné vodou. Kousátko zklidní podrážděné dásně a pomůže dítěti zapomenout na rostoucí zoubky.

Taf Toys Knížka do kočárku

Péče o dítě

Rozvíjejte smysly, motoriku a emoční inteligenci svého děťátka i při cestách v kočárku. Knížka od Taf Toys padne do většiny kočárků i postýlek.

Brightstarts OBALL 18m+ autíčko hasičské 1 ks

autíčko hasičské 1 ks

Péče o dítě

Bright Starts Oball hasičské autíčko snadno uchopitelná hračka vhodná pro děti od 18 měsíců.

Ludi Hračky do vody transport 4 ks

4 ks

Péče o dítě

Se sadou krásně barevných stříkacích hraček do vany si vy i vaše děťátko pravidelné koupání zaručeně zpříjemníte. Obsahuje čtyři hračky s motivem dopravních prostředků.

Ludi Senzorický míček 1 ks růžový

1 ks růžový

Péče o dítě

Ludi Senzorický míček je ideální pro příjemnou masáž. Házením, kutálením a chytáním míčku dítěti pomáháte v rozvoji motorických dovedností a koordinaci dítěte.

Tommee Tippee Bublifuk do vany 1 ks

1 ks

Péče o dítě

Foukáním do otvoru v hlavičce tučňáka vytvoříte z mydlinkové vody rozpustilé bubliny. Vhodné pro děti od 6 měsíců. Lze mýt v myčce na nádobí.

Hračky

Hračky

Zdravý psychomotorický rozvoj našich nejmenších lze podpořit prostřednictvím vhodně zvolených prvních hraček. Jde o pestrobarevné hračky, které dítě na první pohled zaujmou. Jsou pro drobné dětské ručičky snadno uchopitelné, a zdravotně nezávadné.

Když se dětem začínají prořezávat první zoubky,  kousátko pomůže zklidnit bolavé dásně. Při hraní totiž jemně masíruje a chladí podrážděné dásně a tím ulevuje od bolesti. Na kousátko je možné také nanést gel, který rychle uleví od bolesti. Což ocení nejen miminko, ale i starostlivá maminka.