Doplněk stravy

Acutil 60 kapslí

Značka: ACUTIL

Acutil obsahuje unikátní kombinaci omega-3 nenasycených mastných kyselin EPA a DHA, výtažku z Ginkgo biloba, fosfatidylserinu, vitaminů E, B12 a kyseliny listové.

549

Cena za 1 kus: 9,15 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Acutil 60 kapslí

50097129

Úvod

Chcete podpořit svůj mozek? Přípravek Acutil obsahuje rybí olej, zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA, v kombinaci s výtažkem Ginkgo biloba, fosfatidylserinem, kyselinou listovou a vitaminy E a B12. EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová) jsou esenciální mastné kyseliny, které si naše tělo neumí vyrobit samo a musí je přijímat v potravě. Jsou součástí buněčných membrán nervových buněk, tedy neuronů, které jsou nezbytné pro přenos informací v mozku.  

Hlavní vlastnosti:

  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku (příznivého účinku je dosaženo při přívodu 250 mg DHA denně)
  • vitamin B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje metabolismus homocysteinu a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání
  • kyselina listová přispívá k normální psychické činnosti a podobně jako vitamín B12 pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání, také příznivě ovlivňuje imunitní systém a podílí se na procesu dělení buněk
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • ginkgo biloba pomáhá udržovat duševní i fyzické zdraví, paměť, kognitivní funkce, působí jako antioxidant, podporuje duševní rovnováhu, zlepšuje mikrocirkulaci krevního systému a periferní oběhový systém (oči, sluch)
  • fosfatidylserin je složkou buněčných membrán nervové a mozkové tkáně

Dávkování

Doporučená denní dávka přípravku Acutil je 1 kapsle během jídla nebo po jídle, zapijte nealkoholickým nápojem. Acutil je vhodný k dlouhodobému užívání. 


Složení

Rybí olej (500 mg) s omega-3 mastnými kyselinami (350 mg) – z toho DHA 250 mg a EPA 40 mg, extrakt z listů Ginkgo biloba 24/6% 60 mg, fosfatidylserin 15 mg, vitamin E (d-α-tokoferol) 5 mg (42 % RHP), kyselina listová (folát) 250 µg (125 % RHP), vitamin B12 5 µg (200 % RHP) v jedné kapsli. RHP …… referenční hodnota příjmu.

Rybí olej s omega-3 nenasycenými mastnými kyselinami, obal kapsle (hovězí želatina, zvlhčující látka - glycerol, sorbitol, barvivo - žlutý a červený oxid železitý), extrakt z listů Ginkgo biloba 24/6%, emulgátor - mono- a diglyceridy mastných kyselin, fosfatidylserin (obsahuje sóju), vitamín E (d-α-tokoferol), vitamín B12 a kyselina listová.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může snižovat srážlivost krve.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.