ACYLCOFFIN 10 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: ACYLCOFFIN
Přírpavek Acylcoffin s obsahem kyseliny acetylsalicylové a kofeinu tlumí bolest a snižuje horečku. Pomáhá při bolestech hlavy, zubů, zad, kloubů a svalů. Pro dospělé a mladistvé od 16 let.
Skladem na e-shopu
65

O produktu

50025268

Acylcoffin ulevuje od bolesti mírné a střední intenzity, snižuje horečku. Pomáhá při bolestech hlavy, kloubů a svalů provázejících chřipková onemocnění, bolesti zubů, zad a při bolestech spojených s horečnatými stavy, zejména při akutním onemocnění dýchacích cest chřipkového charakteru. Mohou ho užívat dospělí a dospívající od 16 let.


Dávkování

Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 tablety každých 4-8 hodin. Maximální denní dávka je 8 tablet. Užívání léku při jídle nebo po něm snižuje výskyt žaludečních potíží. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dnů.

Složení

Léčivými látkami jsou kyselina acetylsalicylová 450 mg (acidum acetylsalicylicum) a kofein 50 mg (coffeinum) v 1 tabletě. Pomocnými látkami jsou bramborový škrob a mastek.

Upozornění

Přípravek nepodávejte dětem a dospívajícím do 16 let při současně probíhajícím horečnatém onemocnění. Neužívejte při alergii na kyselinu acetylsalicylovou nebo kofein.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.