516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Acylpyrin + C 12 šumivých tablet

Akce -4%
Acylpyrin + C 12 šumivých tablet

Acylpyrin + C 12 šumivých tablet

50027665
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
66 Kč 69 Kč
Skladem na e-shopu

Acylpyrin + C se užívá ke snížení horečky a bolesti při chřipce a nachlazení. Dále se užívá k potlačení  bolesti hlavy, zubů, bolesti v zádech a bolesti při menstruaci.

 

Podrobné informace o produktu

ACYLPYRIN + C šumivé tablety působí proti bolesti a snižují horečku. Dále přípravek obsahuje kyselinu askorbovou, která podporuje obranyschopnost organismu a urychluje překonání chřipkových onemocnění. Šumivé tablety ACYLPYRIN + C se užívají ke snížení zvýšené tělesné teploty a k úlevě od bolesti kloubů a svalů při chřipce a nachlazení. Dále jsou vhodné při bolestech hlavy, zubů, zad a bolestivé menstruaci. Přípravek ACYLPYRIN + C je určen pro dospělé a mladistvé od 16 let.

Jak se přípravek ACYLPYRIN + C šumivé tablety užívá:

Dospělí a mladiství od 16 let užívají 1 tabletu v jednotlivé dávce, kterou je možné opakovat dle potřeby po 4 hodinách. Maximální denní dávka je 6 tablet.

Složení:

Léčivými látkami jsou acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg v 1 šumivé tabletě.

Pomocnými látkami jsou kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, monohydrát laktosy, draselná sůl acesulfamu a kyselina fumarová.

Upozornění:

Přípravek ACYLPYRIN + C obsahuje sodík a monohydrát laktózy. Nutno vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku  a při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Rada z lékárny:

Již při prvních příznacích nachlazení a při pocitu, že na vás „něco leze“ sáhněte po vyšších dávkách vitamínu C, který posílí obranyschopnost organismu. Doporučené preventivní denní dávky vitamínu C jsou 80 - 100 mg, při nachlazení můžete jeho dávky zvýšit krátkodobě i na 1000 mg. Vitamín C lze užívat samostatně nebo v kombinace s jinými vitamíny, minerály a s řadou dalších doplňkových látek podporujících imunitu organismu. Užívat ho můžete ve formě tablet, granulátů nebo tablet rozpustných ve vodě. Dbejte na rovněž na dostatečný pitný režim a odpočinek.
 

Kategorie produktu

Parametry

Značka Acylpyrin
SUKL název ACYLPYRIN + C 320MG/200MG TBL EFF 12
Farmakoterapeutická skupina analgetika, antipyretika
Věk dítěte od 16 let
SUKL kód 84255
EAN 905645

Přílohy

Příbalová informace PDF

Lidé také kupují:

129 Kč
Doplněk stravy
89 Kč
Doplněk stravy

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.