Adelle Davis Lipozomální Kurkumin 200 ml

Doplněk stravy

Adelle Davis Lipozomální Kurkumin obsahuje kurkumin v tekuté lipozomální formě, která umožňuje vysokou vstřebatelnost a nezatěžuje žaludek. Pro zdravou imunitu, zdravé kosti a klouby i dobré trávení.
Skladem na e-shopu
419

Cena za 100 ml: 210 Kč

O produktu

50133001

Kurkumin v tekuté lipozomální formě. Adelle Davis Lipozomální Kurkumin obsahuje přírodní látku kurkumin, který má příznivé účinky na náš organismus. Ve vysoké koncentraci se nachází v oddencích rostliny kurkuma dlouhá, která se pěstuje v jihovýchodní Asii. Její kořeny se po staletí využívají v Ajurvédě a v tradiční indické medicíně. Účinnými látkami jsou přírodní fenoly, tzv. kurkuminoidy. Mezi nejznámější patří kurkumin. Lipozomální forma je lépe vstřebatelná ve střevě a využitelná pro organismus, nezpůsobuje žaludeční nevolnost. Neobsahuje lepek. Bez GMO. 100 % vegan.

Účinky kurkumy:

  • přispívá k udržení dobrého stavu kloubů a kostí
  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • podporuje normální funkci nervového systému
  • napomáhá normální činnosti kardiovaskulárního systému
  • příznivě ovlivňuje činnost jater a normální trávení
  • přispívá k normálnímu stavu pokožky
  • působí jako antioxidant

Co je lipozomální forma?

Lipozomální forma má až 6x vyšší vstřebatelnost než běžné formy (kapsle, tablety, prášek). Samotný kurkumin je obalený lipozomy neboli mikročásticemi tuku. Tento ochranný obal zabezpečí, že molekula kurkuminu se dostane neporušená až do krve, odkud se snadno vstřebává přímo do buněk. Zdrojem lipozomů (lipidů) je geneticky nemodifikovaný slunečnicový lecitin. Kromě toho tato forma nezatěžuje žaludek.


Dávkování

Užívejte 1 čajovou lžičku 2x denně. Můžete přimíchat do vody či jakéhokoliv nápoje.

Složení

Kurkumin 300 mg v doporučené denní dávce.

Extrakt z Curcuma longa (kurkuma dlouhá), demineralizovaná voda, geneticky nemodifikovaný slunečnicový lecithin, MCT olej, sorban draselný; regulátor kyselosti (kyselina citronová).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před otevřením dostatečně protřepejte, po otevření uchovávejte v lednici. Tento produkt neobsahuje deriváty sóji ani žádné jiné hlavní alergeny: mléko, vejce, ryby, ústřice, ořechy, obilí a arašídy. Neobsahuje lepek.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.