Adenol proti chrápání kapky 10 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: ADENOL
Přípravek pro nerušený spánek Vašich blízkých. Obsažené přírodní složky způsobují napětí na povrchu tkání hrdla, a tak proudící vzduch nepůsobí hlasité zvuky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
165

O produktu

50025420

Přípravek pro nerušený spánek Vašich blízkých. Chrápání způsobuje vzduch proudící nosní nebo ústní dutinou. Jsou-li tkáně ve spánku povoleny, vibrují a kmitají v proudu vzduchu, který pak přechází přes hrtanovou příklopkou do průdušnice. Adenol proti chrápání kapky obsahuje rostlinné oleje a extrakt ze sójového lecitinu ve speciálním poměru. Tyto látky způsobují silné překrvení a napětí na povrchu tkání hrdla, a tak proudící vzduch nepůsobí hlasité zvuky. Adenol kapky zanechává v ložnici čerstvou, balzámovou vůni, která navíc odpuzuje hmyz.

Hlavní vlastnosti:

  • zabraňuje hlasitému chrápání
  • zanechává v ložnici čerstvou, balzámovou vůni
  • z rostlinných extraktů a éterických olejů

Dávkování

2-3 kapky Adenolu nakapejte na čistý kapesník, přiložte k nosu a několikrát hluboce vdechněte. 4-5 kapek Adenolu nakapejte také na polštář. Pro ty, kteří spí na zádech může být účinné použití na pyžamo v blízkosti obličeje. Používejte těsně před spaním. Přípravek po odpaření nezanechává skvrny.

Složení

Mentha piperita – máta peprná, Eucalyptus globulus – eukalyptus, Rosmarinus officinalis – rozmarýn lékařský, Thymus vulgaris – mateřídouška, Citrus limonum – citrón, extrakt ze slupky plodů, Citrus sinensis – pomeranč, Cymbopogon nardus – citrónová tráva, Levandula angustifolia – levandule lékařská, Citrus reticulata – mandarinka, Ocimum basilicum – bazalka pravá, Coriandrum sativum – kariandr setý, Cupressus sempervirens – cypřišek podporuje normální stav cévního systému, Melissa officinalis – meduňka lékařská, Illicum verum – anýz hvězdicovitý, menthol.

Upozornění

Přípravek nepoužívejte u dětí mladších 3 let. Adenol by neměli používat osoby přecitlivělé na některou z obsažených složek přípravku. Je potřeba zabránit přímému vniknutí přípravku do očí. Uchovávejte mimo dosah dětí!

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.