Adenol proti chrápání sprej do hrdla 50 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: ADENOL
Přípravek pro nerušený spánek Vašich blízkých. Obsažené přírodní složky způsobují napětí na povrchu tkání hrdla, a tak proudící vzduch nepůsobí hlasité zvuky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
279

O produktu

50052833

Přípravek pro nerušený spánek Vašich blízkých. Chrápání způsobuje vzduch proudící nosní nebo ústní dutinou. Jsou-li tkáně ve spánku povoleny, vibrují a kmitají v proudu vzduchu, který pak přechází přes hrtanovou příklopkou do průdušnice. Adenol proti chrápání sprej do hrdla obsahuje rostlinné oleje a extrakt ze sójového lecitinu ve speciálním poměru. Tyto látky způsobují silné překrvení a napětí na povrchu tkání hrdla, a tak proudící vzduch nepůsobí hlasité zvuky. Použité oleje a lecitin zvlhčují stěny sliznice a hrtanu a tím snižují možnost vibrací. Adenol sprej do hrdla má dlouhodobý účinek a příjemnou chuť.

Hlavní vlastnosti:

  • zabraňuje hlasitému chrápání
  • dlouhodobý účinek a příjemná chuť
  • z rostlinných extraktů a éterických olejů

Dávkování

1-2 vstříknutí denně. Stříkněte sprej do hrdla na zadní část krku. Používejte těsně před spaním. Použití přípravku Adenol sprej do hrdla je účinnější s přípravkem Adenol kapky proti chrápání.

Složení

Extrakt sojového lecitínu (fosfatidylcholin 35% – je součástí membrány u všech buněk lidského organismu. Především nervové buňky vyžadují velké množství fosfatidylcholinu na zachovávání vlastní struktury a fyziologických funkcí. Fosfatidylcholin zprostředkovává stimuly přicházející do mozku (i během spánku), jakož i vysílané z mozku). Mentha piperita – máta peprná, Eucalyptus globulus – eukalyptus, Rosmarinus officinalis – rozmarýn lékařský, Citrus limonum – citrón, extrakt ze slupky plodů, Citrus sinensis – pomeranč, Cymbopogon nardus – citrónová tráva, Citrus reticulata – mandarinka, Coriandrum sativum – kariandr setý, Cupressus sempervirens – cypřišek podporuje normální stav cévního systému, Illicum verum – anýz hvězdicovitý, menthol, olivový olej.

Upozornění

Výrobek je určený pouze pro dospělé. Adenol by neměli používat osoby přecitlivělé na některou z obsažených složek přípravku. V případě těhotenství se před použitím poraďte se svým lékařem. Adenol sprej do hrdla působí na hluk při chrápání, nepředstavuje léčbu. Je potřeba zabránit přímému vniknutí přípravku do očí. Uchovávejte mimo dosah dětí!

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.