Advance BrainActive 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: ADVANCE
Advance BrainActive je doplněk stravy, který obsahuje kombinaci 13 přírodních látek s maximálním synergickým efektem.
Skladem na e-shopu
369 ušetříte 26 Kč

Původní cena 395 Kč , sleva 7%

Nejnižší cena před slevou: 395 Kč

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu

50075427

Advance BrainActive je doplněk stravy, který obsahuje kombinaci 13 přírodních látek s maximálním synergickým efektem. Bacopa, ženšen a guarana podporují paměť a duševní výkonnost. Ginkgo, bacopa, eleuterokok, rhodiola a ženšen podporují kognitivní funkce, pozitivně ovlivňují schopnost učení. Bacopa také podporuje koncentraci a schopnost vypořádat se se stresem. Guarana podporuje fyzickou a psychickou vitalitu, ženšen a vitaminy B5 a B6 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Hlavní vlastnosti:

  • Bacopa (Brahmi) podporuje duševní výkonnost, paměť a koncentraci
  • Ginkgo biloba pozitivně působí na fyzické a duševní zdraví, podporuje oběhový systém, paměť a kognitivní schopnosti
  • Eleutherococcus podporuje krevní oběh a přirozenou obranyschopnost organismu, napomáhá udržet fyzické a duševní zdraví
  • Guarana napomáhá fyzické a psychické vitalitě
  • Ženšen má pozitivní vliv na duševní stav a výkon, koncentracï a koordinaci

Dávkování

Doporučená dávka 1 kapsle 1x až 2x denně. Užívejte nejlépe před nebo společně s jídlem. Není vhodné užívat před spaním.
Dostatečně zapijte. 

Složení

Bakopa extrakt, Guarana (Paulinia cupana) extrakt (obsah kofeinu 22%), želatina, kofein, taurin, Ginkgo biloba extrakt, eleuterokok extrakt, deanol bitartrát (obsah DMAE 40%), Schizandra chinensis extrakt, Rhodiola rosea extrakt, ženšen (Panax ginseng) extrakt, Cordyceps sinensis extrakt, vitamin B5 (D-pantothenan vápenatý), vitamin B6 (pyridoxin HCl).

Upozornění

Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není učeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v temnu a suchu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Obsahuje kofein - není vhodné pro děti a těhotné ženy (kofein 72mg/kapsle). Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu. Doplněk stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.