Advance Calmin 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: ADVANCE
Advance Calmin je doplněk stravy, který obsahuje přírodní látky chmel, mučenku, kozlík, šišák, L-tryptofan a vitaminy B5 a B6. Chmel, kozlík a mučenka napomáhají ke zklidnění a relaxaci. Chmel, kozlík a mučenka podporují kvalitní spánek.
Skladem na e-shopu
375

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu

50074020

Advance Calmin je doplněk stravy, který obsahuje 7 přírodních látek: chmel, mučenku, kozlík, šišák, L-tryptofan a vitaminy B5 a B6, které se vzájemně doplňují a podporují v účinku. Chmel podporuje usínání a navození dobrého spánku. Kozlík a mučenka podporují  kvalitní spánek. Kozlík podporuje relaxaci při stresu. Chmel, kozlík a mučenka napomáhají ke zklidnění a relaxaci. 

Hlavní vlastnosti:

  • chmel, kozlík a mučenka napomáhají ke zklidnění a relaxaci
  • chmel podporuje usínání a navození dobrého spánku
  • kozlík a mučenka podporují kvalitní spánek
  • kozlík podporuje relaxaci
  • neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu

Dávkování

Doporučená denní dávka 1 až 2 kapsle 30 minut před plánovaným spánkem. Dostatečně zapijte. Vhodné i k dlouhodobému užívání.

Složení

Chmel otáčivý extrakt, šišák bajkalský extrakt, želatina, mučenka pletní extrakt, L-tryptofan, inulin, kozlík lékařský extrakt, vitamin B5 (D-pantothenan vápenatý), vitamin B6 (pyridoxin HCl), látka protispékavá: stearan hořečnatý. Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Není učeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu. Doplněk stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.