Advance DetoxActive 120 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

369 ušetříte 120 Kč

Původní cena 489 Kč, sleva 25%

Cena za 100 kusů(tbl): 308 Kč

O produktu

V ČR je DetoxActive zcela unikátní svým složením. Jde o kombinaci zelených potravin chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene a mladé pšenice a dalších přírodních látek pro maximální synergický efekt.

Aktivní látky                     v 1 kapsli
Chlorella                             100 mg
Spirulina                              100 mg
Mladý ječmen                  100 mg
Mladá pšenice                  100 mg
Aloe vera                            20 mg
Aqui berry                          20 mg
Maqui berry                      20 mg
Ostropestřec mariánský 10 mg

Složení :
chlorella, spirulina, zelený ječmen extrakt, mladá pšenice extrakt, želatina, Aloe vera extrakt, Acai extrakt, Maqui berry extrakt, ostropestřec mariánský extrakt. Bez lepku

Užívání a dávkování:
intenzivní kúra: 2 x denně 4 kapsle
dlouhodobé užívání: 2 kapsle denně
užívejte nejlépe 15 min. před jídlem 
dostatečně zapijte
balení obsahuje 120 kapslí

Upozornění:
Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není učeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Pokud užíváte léky na snížení srážlivosti krve, poraďte se o vhodnosti užívání s vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí! Bez lepku. Doplněk stravy.

O firmě:

Výrobcem DetoxActive je české firma ADVANCE nutraceutics. Při výrobě jsou použity jen ty nejkvalitnější přírodní suroviny s certifikací kvality a původu. Všechny bylinné extrakty jsou obsaženy ve vysoké koncentraci. Celý výrobní proces podléhá přísné kontrole HACCP. Každá vyrobená šarže je analyzována v nezávislé laboratoři.