Doplněk stravy

Advance DetoxActive 120 kapslí

Značka: ADVANCE

Advance DetoxActive je doplněk stravy, který obsahuje 8 přírodních látek: chlorellu, spirulinu, zelený ječmen a mladou pšenici s extrakty acai, maqui berry, aloe vera a ostropestřec mariánský.

369

Cena za 100 kusů: 307,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Advance DetoxActive 120 kapslí

50074027

Úvod

Advance DetoxActive je doplněk stravy, který obsahuje 8 přírodních látek: chlorellu, spirulinu, zelený ječmen, mladou pšenici, extrakt z acai, maqui berry, aloe vera a ostropestřec mariánský, které se vzájemně doplňují a posilují ve svém působení. Chlorella, aloe a ostropestřec podporují přirozenou detoxikaci a očistu organismu. Chlorella a mladá pšenice přispívají k normální funkci trávicího traktu. Chlorella, spirulina, aloe a ostropestřec podporují přirozenou obranyschopnost organismu a imunitní systém a celkovou energii a vitalitu. Zelený ječmen a mladá pšenice jsou bohatým přírodním zdrojem vitamínů a minerálů. Ostropestřec, zelený ječmen a chlorella podporují zdraví jater. Chlorella, spirulina, zelený ječmen, aloe a ostropestřec jsou antioxidanty, pomáhají chránit buňky před negativním působením volných radikálů.

Hlavní vlastnosti:

  • chlorella, aloe a ostropestřec podporují přirozenou detoxikaci a očistu organismu
  • chlorella a spirulina podporují celkovou energii a vitalitu
  • spirulina pnapomáhá kontrole tělesné hmotnosti
  • spirulina, mladá pšenice a ostropestřec přispívají k udržení normální hladiny cukru v krvi
  • aloe vera podporuje zdraví pokožky

Dávkování

Intenzivní kúra: 2 x denně 4 kapsle. Dlouhodobé užívání: 2 kapsle denně. Užívejte nejlépe 15 min. před jídlem. Dostatečně zapijte.


Složení

Chlorella, spirulina, zelený ječmen extrakt, mladá pšenice extrakt, želatina, Aloe vera extrakt, Acai extrakt, Maqui berry extrakt, ostropestřec mariánský extrakt. Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.


Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není učeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Pokud užíváte léky na snížení srážlivosti krve, poraďte se o vhodnosti užívání s vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu. Doplněk stravy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.