Doplněk stravy

Advance Diaben 60 kapslí

Značka: ADVANCE
  • Advance Diaben obsahuje kombinaci 3 přírodních látek: gurmar, kyselinu alfa-lipoovou a extrakt ze skořice, který napomáhá udržet normální hladinu cukru.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 ks produktů značky ADVANCE získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 09. 2023 nebo do vyprodání zásob.
335

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu: Advance Diaben 60 kapslí

50076775

Úvod

Advance Diaben obsahuje kombinaci 3 přírodních látek: gurmar, kyselinu alfa-lipoovou a extrakt ze skořice. Gurmar (Gymnema sylvestre) přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi a ovlivňuje metabolismus glukózy. Skořice (Cinnamomum zeylanicum) napomáhá udržet normální hladinu cukru. Přípravek je vhodně doplněný o kyselinu alfa-lipoovou. Díky přírodnímu složení je Diaben vhodný i k dlouhodobému užívání.

Hlavní vlastnosti:

  • gurmar a extrakt ze skořice přispívají k udržení normální hladiny cukru v krvi
  • gurmar přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a ovlivňuje chuť k jídlu
  • neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu

Dávkování

Ddoporučená dávka 1 kapsle denně. Užívejte nejlépe ráno společně s jídlem. 


Složení

Gymnema sylvestre extrakt, kyselina alfa-lipoová, skořice extrakt (Cinnamomum zeylanicum), želatina, inulin, látka protispékavá: stearan hořečnatý. Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.


Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pokud užíváte léky na snížení hladiny cukru v krvi, doporučujeme vhodnost užívání přípravku konzultovat s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Není učeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu. Doplněk stravy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.