Doplněk stravy

Advance Imunax 60 kapslí

Značka: ADVANCE

Advance Imunax je doplněk stravy, který obsahuje kombinaci přírodních látek k podpoře přirozené obranyschopnosti organismu (echinacea, hlíva, reishi, ženšen, šišák, rakytník, vitamin C a zinek).

329

Cena za 1 kus: 5,48 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Advance Imunax 60 kapslí

50074051

Úvod

Advance Imunax je doplněk stravy, který obsahuje kombinaci přírodních látek k podpoře přirozené obranyschopnosti organismu: echinacea, reishi, ženšen, rakytník, vitamin B6, C, kyselina listová a zinek podporují normální funkci imunitního systému. Echinacea podporuje zdraví horních cest dýchacích. Ženšen, vitamin C, vitamin B6 a kyselina listová přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Ženšen podporuje vitalitu organismu. Ženšen a vitamin C působí jako antioxidanty a přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Hlavní vlastnosti:

  • echinacea, hlíva, reishi, ženšen, šišák, rakytník, laktobacily, vitamin C, vitamin B6, kys. listová a zinek zajišťují maximální synergický efekt
  • echinacea, reishi, ženšen, rakytník, vitamin B6, C, kyselina listová a zinek podporují normální funkci imunitního systému
  • kapsle neobsahuje laktózu, mléčnou bílkovinu ani lepek

Dávkování

Dospělí užívají 1 kapsli 1 až 3x denně. Vhodné i k dlouhodobému užívání. Užívejte nejlépe po jídle a dostatečně zapijte.


Složení

Hlíva ústřičná extrakt, rakytník řešetlákový extrakt, vitamin C (kyselina L-askorbová), želatina, reishi (Ganoderma lucidum) extrakt, Echinacea (třapatka nachová) extrakt 4:1, inulin, šišák bajkalský extrakt, ženšen (Panax ginseng) extrakt, zinek (oxid zinečnatý), Lactobacillus acidophilus, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), kyselina listová. 


Upozornění

Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není učeno jako náhrada pestré stravy. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek. Doplněk stravy.   


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.