ADVANCE Ječmen 200g

Doplněk stravy

Značka: ADVANCE
Ječmen ADVANCE obsahuje 100% extrakt z listů zeleného ječmene v prášku k přípravě nápoje. Jde o mladý ječmen vysoké kvality.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50094832

100% extrakt zeleného ječmene
Ječmen ADVANCE obsahuje prášek k přípravě enzymatického nápoje ze 100% extraktu mladého ječmene. Zelený ječmen obsahuje celou řadu biologicky aktivních látek s příznivým působením na organismus. Důležitý je nejen vysoký obsah biologicky aktivních látek, ale zejména synergie jejich působení, díky kterému se příznivý účinek sčítá.

Vysoká čistota
Ječmen ADVANCE je pěstován na ekologicky čistém ostrově Hainan v Jihočínském moři. Čisté prostředí a ideální podmínky pro pěstování zaručují vysokou kvalitu a čistotu získané přírodní suroviny. Mladé rostlinky jsou sklízeny v období své nejvyšší vitality, kdy obsahují nejvyšší množství živin a energie potřebné k růstu.

Šetrné zpracování
Celý proces zpracování je maximálně šetrný a zohledňuje snahu zachovat v mladém ječmeni vše hodnotné. Díky šetrnému způsobu zpracování zůstává zachována biologická aktivita přírodních látek.

Účinky:

Vitamíny a minerály v přirozené podobě
Zelený ječmen obsahuje množství vitaminů a minerálů. Tělo tyto látky při užívání mladého ječmene přijímá v přirozené podobě a ne synteticky vyrobené.

Aminokyseliny
Mladý ječmen obsahuje řadu aminokyselin, včetně esenciálních, které si tělo neumí samo vyrobit a musí je přijímat v potravě.

Chlorofyl
Chlorofyl je unikátní zelené barvivo, pomocí kterého získávají rostliny energii ze slunečního záření a dále ji využívají. Zelený ječmen obsahuje vysokou koncentraci tohoto zeleného barviva.

Antioxidanty
Zelený ječmen obsahuje antioxidanty, které pomáhají chránit před volnými radikály.

Složení: 

100% extrakt z listů z mladého ječmene v prášku.
Neobsahuje přídatné látky.
Bez lepku.

Užívání a dávkování:

Dospělí: 1 čajová zarovnaná lžička (tj. 1,5 g) 2x denně. Děti od 3 let: 1/2 čajové lžičky (tj. 0,75 g) 1x denně. Rozmíchejte ve 150 ml chladné neperlivé vody (děti ve 100 ml). Vypijte nalačno, ideálně 15 až 30 minut před jídlem. Při dávkování používejte suchou lžičku a víčko ihned těsně uzavírejte.

Vyzkoušejte Ječmen ADVANCE ještě dnes!

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Pokud užíváte léky na snížení srážlivosti krve, poraďte se o vhodnosti užívání s lékařem nebo lékárníkem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Dóza obsahuje také absorbenty vlhkosti, které nejsou učeny ke konzumaci. Doplněk stravy.

Balení: 200g

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.