Doplněk stravy

Advance Menoxin 60 kapslí

Značka: ADVANCE

Advance Menoxin je komplexní doplněk stravy s extrakty z jetele lučního, šalvěje lékařské a lnu setého, které přináší úlevu při projevech menopauzy (klimaktéria).

315

Cena za 1 kus: 5,25 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Advance Menoxin 60 kapslí

50100456

Úvod

Advance Menoxin je komplexní přírodní přípravek s obsahem 7 rostlinných extraktů: jetele lučního, sóji luštinaté, lnu setého, šalvěje lékařské, včelí mateří kašičky, vitaminu B6 a kyseliny pantothenové. Extrakty z jetele lučního, šalvěje lékařské a lnu setého ulevují při projevech menopauzy (klimaktéria). Kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje certifikované extrakty s velkým podílem hlavních účinných složek - isoflavonů a lignanů (druhy fytoestrogenů)
  • extrakt z jetele lučního, šalvěje lékařské a lnu setého ulevují při projevech menopauzy
  • kyselina pantothenová a pyridoxin přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu

Dávkování

Doporučená dávka: užívejte 1-2x denně 1 kapsli. Dostatečně zapijte. Vhodné k dlouhodobému užívání.


Složení

Jetel luční extrakt (Trifolium pratense, isoflavony 8%), extrakt ze sóji luštinaté (Glycine max, isoflavony 40%), len setý (Linum usitatissimum, lignany 20%), želatina, šalvěj lékařská extrakt (Salvia officinalis), včelí mateří kašička, vitamin B6 (pyridoxin HCl), vitamin B5 (D-pantothenan vápenatý), látka protispékavá: stearan hořečnatý. 


Upozornění

Není určeno pro muže, děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. V období klimakteria se doporučuje pravidelná preventivní gynekologická kontrola vždy po 6 měsících. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.