Advance Modin 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: ADVANCE
Advance Modin je doplněk stravy, který díky obsahu třezalky tečkované přispívá k duševnímu zdraví, relaxaci, pozitivní náladě a příznivě ovlivňuje spánek.
Skladem na e-shopu
405

Cena za 1 kus: 7 Kč

O produktu

50077641

Advance Modin je doplněk stravy, který obsahuje kombinaci 6 aktivních látek, jejíž základem je vysoce kvalitní extrakt z třezalky tečkované. Třezalka přispívá k duševnímu zdraví, relaxaci, pozitivní náladě a příznivě ovlivňuje spánek. Další obsažené látky niacin, kyselina pantothenová a pyridoxin přispívají k normální psychické činnosti. Niacin a pyridoxin přispívají k normální činnosti nervové soustavy. Obsažené látky jsou přírodního původu, jejich užívání není návykové a jsou vhodné i k dlouhodobému užívání.

Hlavní vlastnosti:

  • třezalka podporuje emoční vyrovnanost, duševní rovnováhu, psychické zdraví, přispívá k relaxaci a podporuje pozitivní náladu
  • niacin, kyselina pantothenová a pyridoxin přispívají k normální psychické činnosti
  • niacin a pyridoxin přispívají k normální činnosti nervové soustavy

Dávkování

Doporučeno užívat 1 kapsli denně. Možné užívat dlouhodobě, po 4 měsících je vhodná 4-týdenní pauza. Užívejte nejlépe před nebo společně s jídlem a dostatečně zapijte.

Složení

Extrakt z třezalky tečkované (Hypericum perforatum), želatina, L-tryptofan, DL-phenylalanin, vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B5 (D-pantothenan vápenatý), látka protispékavá: stearan hořečnatý, vitamin B6 (pyridoxin HCl). Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. U citlivých osob může způsobovat zvýšení citlivosti kůže na sluneční záření, proto je při užívání doporučeno vyhnout se intenzivnímu slunění. Může ovlivňovat účinnost některých léků a hormonální antikoncepce. V případě, že užíváte léky, poraďte se o vhodnosti užívání doplňku stravy Modin s lékařem nebo lékárníkem. Obsahuje fenylalanin. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Není učeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu. Doplněk stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.