Doplněk stravy

Advance Ocu26 60 kapslí

Značka: ADVANCE
  • Advance Ocu26 obsahuje kombinaci luteinu, extraktu z borůvek, zeaxanthinu, koenzymu Q10, zinku, betakarotenu a vitaminů B2, B6, C a E.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 ks produktů značky ADVANCE získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 09. 2023 nebo do vyprodání zásob.
455

Cena za 1 kus: 8 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Advance Ocu26 60 kapslí

50111412

Úvod

Advance Ocu26 obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních látek, vitaminů a zinku pro maximální synergický efekt. Díky obsahu extraktu z borůvek podporuje zdraví očí. Zinek a vitamin B2 přispívají k udržení dobrého zraku.

Hlavní vlastnosti:

  • Plody borůvek (Vaccinium myrtillus) obsahují řadu přírodních biologicky aktivních látek. Nejvýznamnější jsou anthokyany, které mají antioxidační účinky. Extrakt z borůvek podporuje normální stav zraku a je důležitý taktéž pro normální činnost cévní soustavy a zdraví cév.
  • Lutein a zeaxantin patří mezi karotenoidy. Ve vysoké koncentraci se vyskytují v sítnici lidského oka. Lidské tělo je neumí syntetizovat a musí je proto přijímat v potravě. Nejvíce luteinu obsahuje například listová zelenina nebo některé druhy ovoce.
  • Betakaroten je karotenoid, který se v těle přeměňuje na vitamin A. Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku, ke správné funkci imunitního systému a podílí se na procesu specializace buněk.
  • Koenzym Q10 se přirozeně vyskytuje v lidském organismu, s věkem jeho hladina klesá.
  • Vitamin B2 napomáhá udržení normálního stavu zraku, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Spolu s vitaminem B6 pozitivně ovlivňují normální činnosti nervové soustavy a podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, tj. negativním působení volných radikálů vznikajících v organismu.
  • Zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně. Dostatečně zapijte.


Složení

Borůvky extrakt 200 mg, Lutein 26 mg, Zeaxanthin 1 mg, Koenzym Q10 5 mg, Betakaroten 1 mg, Vitamin B2 1 mg (72 % RHP), Vitamin B6 1 mg (72 % RHP), Vitamin C 20 mg (25 % RHP), Vitamin E 3 mg (25 % RHP), Zinek 5 mg (50 % RHP) v jedné kapsli. RHP=Referenční hodnota příjmu.

Borůvky extrakt (Vaccinium myrtillus, antokyany 1%), želatina, inulin, lutein, vitamin C (kyselina L-askorbová), zinek (oxid zinečnatý), koenzym Q10, vitamin E (DL-alfa-tokoferol acetát), zeaxanthin, betakaroten, vitamin B6 (pyridoxin HCl), vitamín B2 (riboflavin), látka protispékavá: stearan hořečnatý.


Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.