Doplněk stravy

Advance Prostalex 60 kapslí

Značka: ADVANCE

Prostalex obsahuje kombinaci 4 přírodních látek. Saw palmetto, Urtica dioica a Pygeum africanum přispívají k normální funkci a zdraví prostaty.

359

Cena za 1 kus: 5,98 Kč

O produktu: Advance Prostalex 60 kapslí

50078554

Úvod

Prostalex obsahuje kombinaci 4 přírodních látek: Saw palmetto, Urtica dioica, Pygeum africanum a pro podporu jejich efektu také beta-sitosteroly. Saw palmetto, Urtica dioica, Pygeum africanum přispívají k normální funkci a zdraví prostaty. Saw palmetto a Pygeum africanum přispívají k normální funkci a zdraví močových cest. Pygeum africanum přispívá k normální funkci a zdraví močového měchýře. Saw palmetto také přispívá k normální funkci reprodukčního systému.

Hlavní vlastnosti:

  • saw palmetto podporuje normální funkce reprodukčního systému a prostaty
  • kopřiva dvoudommá napomáhá normální činnosti ledvin a močových cest
  • pygeum africanum přispívá k normální funkci močového měchýře a dolních močových cest

Dávkování

Doporučená dávka 1 kapsle denně. Vhodné užívat dlouhodobě. Užívejte nejlépe před nebo společně s jídlem a dostatečně zapijte.


Složení

Saw palmetto (Serenoa repens) extrakt, želatina, inulin, extrakt ze sóji (obsah beta-sitosterolu min. 35 %), pygeum africanum (slivoň africká) extrakt, kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) extrakt, látka protispékavá: stearan hořečnatý. Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.


Upozornění

Není určeno pro ženy a děti. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není učeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu. Doplněk stravy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.